Köşe Yazıları

1 Nisan Yeniay’ı burçları neler bekliyor?

1 Nisan 2022 saat 09.24 de Koç burcunun 11 derecesinde Yeniay olacaktır. Nisan ayı yepyeni başlangıçlar, yeni kararlar getirecek.. Bu bahar yaralarımızı sarma zamanı. Burçları nasıl etkileyecek?

Koç; Yeni kararlar alabilir yeni planlar yapabilirsiniz.
Fiziksel değişim için uygun bir dönem.
Bedensel değişimler yapabilirsiniz. Estetik, güzellik, medikal işlemler yapabilirsiniz.
Bazı konularda bakış açılarınız değişiyor.
Fikirleriniz düşünceleriniz çevreniz tarafından beğenilebilir.
Girdiğiniz ortamlarda dikkat çekeceksiniz yıldızınız yüksek.
Geçmiş olaylar kapanıyor hayatınıza sadece yenilik katacak durumlar yaşayacaksınız.
Bambaşka bir dönüşüm yaşayabilirsiniz. Yeniliğe odaklanın.

Boğa; Bu ay arkanızdan konuşulan, sır olarak saklanan, bilmediğiniz her türlü konu karşınıza çıkabilir.
İlahi adaletin tecelli olacağı bir dönem sizi bekliyor.
Yalnızca kendinize odaklanın. Kendinizi unutup başkalarını memnun etmeye çalışmayın artık kendinizi düşünme zamanı.
Bu ay risk almak için uygun değil mevcut konumunuzu koruyun. Size güven vermeyen her şeyi geride bırakın. Size güven verenlerle yola devam.

İkizler; Yeni ortamlara girebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar, yeni dostluklar kurabilirsiniz. Hiç beklemediginiz farklı kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Çevrenizden destek gördüğünüz bir ay olacak. Fikirleriniz düşünceleriniz desteklenebilir. Yardım edebilir, yardım görebilirsiniz. Bu ay sizin için paylaşım ayı olacak. Sizden destek bekleyen kişiler de olabilir onlara yardımcı olabilirsiniz. Yalnız kalmayın bol bol sosyalleşin. İleride hayatınıza anlam katacak insanlarla bu ay tanışma ihtimaliniz yüksek.

Yengeç; İş ve kariyer konuları gündemde olacak. Kariyer konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yükselme, farklı sorumluluklar alma, iş hayatında değişim yaşama ihtimaliniz yüksek. Ailevi ve anne ile ilgili konular da gündeme gelebilir. Bu ay dikkat çekeceğiniz bir ay olacak kariyer konularında bunu iyi kullanın işinize yarayacak insanlarla bir araya gelebilirsiniz.

Aslan; Sosyal medya, Internet , teknoloji konuları gündemde olabilir. Hukuk ,mahkeme, devlet daireleri konuları ile ilgili gelişmeler yaşanabilir.
Bu ay çok farklı şeyler öğrenebilirsiniz. İlgi alanlarınız değişebilir yeni hobiler edinebilirsiniz. Spiritüel konulara eğiliminiz olabilir. Seyahat planlamaları yapabilirsiniz farklı kültürler keşfetmek için çok uygun bir dönemdir karşınıza farklı kültürlerden insanlar çıkabilir onlardan bir şeyler öğrenebilirsiniz.

Başak; Borçlar, finans, para konuları gündemde olacak. Borçlarınızı yapılandırabilir, ödemelerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Çevrenizden para ile ilgili konularda bazı destekler görebilirsiniz. Beklenmedik çıkan borçlara dikkat edilmeli ihtiyacınız olmayan şeyleri bu ay almamanızı tavsiye ederim. Var olan gelir gider için planlamalar yapabilirsiniz.
Hayatınızla ilgili bir değişim dönüşüm yaşanabilir. Kredi için uygun bir dönem değildir.
Miras ile ilgili konular da gündemde olabilir.

Terazi; İlişkiler, evlilik , ortaklıklar konuları gündemde olacak.
Yalnız olanlar yeni bir ilişkiye başlayabilir yeni biriyle tanışabilirsiniz.
İlişkisi olan kişiler ilişkilerini bir üst seviyeye taşıyabilir.
İlişki problemleri çözülebilir , anlaşma sağlanabilir.
Aynı zamanda ortaklıklar gündemde olacak yeni ortaklıklar yapabilirsiniz.
Canınızı sıkan durumlar çözüme kavuşuyor.

Akrep; Çalışma ortamınız ile ilgili değişimler olabilir. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili bazı problemler yaşanabilir ancak çözüme kavuşacak. Sağlığınız biraz hassas olabilir. Dengeli beslenme ve spor yapmalısınız. Bu ay detoks yapmak için çok uygun bir zaman. Aynı zamanda evcil hayvanlarınız ile ilgili gelişmeler olabilir eğer evcil hayvanınz yoksa sahiplenebilirsiniz.

Yay; romantik aşk dolu bir ay sizi bekliyor. Yalnızsanız yeni biriyle flört edebilirsiniz. Keyif dolu bir ay olacaktır yeni hobiler edinebilirsiniz. Şans oyunlarında şanslı olabilirsiniz, çocuklarla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Çabaladığınız ve emek verdiğiniz bir durum sonuca ulaşabilir.

Oğlak; Ailevi konular gündemde olacak. Taşınma, yer değişimi, ebeveynler ile ilgili konular yaşayabilirsiniz. Gayrimenkul alım satım için uygundur.
Babanız ile ilgili de durumlar yaşanabilir.
Aynı zamanda bu ay ev içinde dekorasyon değişimi yapabilirsiniz.
Bu ay aynı zamanda ailenizle vakit geçirmeniz gereken bir aydır.

Kova; Kısa yolculuklar yapabilirsiniz iletişim konuları aktif olacak bu ay telefonu hiç susmayabilir. Yakın çevrenizle , kardeşlerinizle ilgili konular gündeme gelecek kısa eğitimler, kurslar, aktivitelere katılabilir yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.
Yeni insanlarla bir araya gelebilirsiniz.
Elektronik eşyalarınıza da bu ay dikkat!
Sosyal medya şifrelerinizi yedekleyin, kandırılmalara açık.

Balık; Bu ay elinize beklenmedik bir para gelebilir. Çok istediğiniz bir şey varsa alabilirsiniz. Hediye gelebilir. Bu ay bereketlenceğiniz bir dönem olacak yeni gelir kapıları elde edebilirsiniz farklı yerlerden elinize paralar geçebilir. Gelen paraları yatırım olarak değerlendirmeniz uygun olur. Çevrenizde destekleneceğiniz bir ay olacak.
Fikir ve düşünceleriniz paraya dönüşebilir.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı