Film

ESİL ELVANIN PARTNERİ BELLİ OLDU

Kutlubay film yapımı Sessiz Çığlık adlı sinema filminin başrol oyuncusu yapımcı yönetmen Serkant Yaşar kutlubay ın son keşfi Esil Elvanın rol arkadaşı dizi ve sinema oyuncusu Nil Döner oldu.

Esil Elvan ile çok iyi anlaşan Nil Döner hayalim gerçek oldu böyle bir projede yer aldığım için çok mutluyum derken Esil Elvan rol arkadaşımı kimin oynayacağı önemliydi anlaşabileceğim biri olması konusunda hassastım bu rol için Serkantın Nil’i seçmesine sevindim kısa sürede çok iyi anlaştığım bir arkadaşım oldu.

Birlikte aynı projede yer almak çok güzel bir duygu diye konuştu.

Nil Döner için Kutlubay yıllardır katıldığım programlarda röportajları hep söylemiştim ben oyunculuğu gerçekten isteyen bu işe gönül vermiş herkese fırsat veririm şans veririm,

Nil’in de isteği ve arzusu bu işi hak ettiğini gösterdi her konuda anlaştık sözleşmemizi yaptık dedi.

Ünlü yönetmen serkant yaşar Kutlubay açıklamasının devamında; sessiz çığlık adlı filmimizi urla bölgesinde çekme kararı aldık ve Urla’ya yerleştik.

Çok güzel karşılandığımız ağırlandığımız güzel dostluklarla başladığımız maratonumuza önemli bir gelişme eklendi, İzmir’e geldiğim günden itibaren desteğini esirgemeyen her adımda yanımızda olan Ege time dergisi imtiyaz sahibi Alican Mercan
Çekeceğimiz ilk film projemizde yapımcı rolünü üstlenmesi bizi çok sevindirdi,

Güzel bir birlikteliğe adım attık, uzun vadede daha çok projede beraber olacağımızı düşünüyorum

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı