Köşe Yazıları

11 NİSAN HAFTASI BURÇ YORUMLARI

12 Nisan saat 17.43 Jüpiter Neptün kavuşumu gerçekleşecek.
166 yılda bir gerçekleşen bu kavuşum kaderimizi baştan yazdıracak.
Fırsatlar, süprizler, bolluk bereket, süpriz haberler, gelişmeler, iyilikler kapınızı çalabilir.
Bu tarihte dileklerinizi bir kağıda yazmayı unutmayın ve bu kağıdı dilekleriniz gerçek olana kadar bir yerde saklayın.
Şifa dağıtacak bu tarihi değerlendirelim.
Haftanız sağlıklı, huzurlu, bolluk bereketli ve mutlu haberlerle geçsin.

11 Nisan haftası
Haftalık burç yorumları , yükseleniniz ile beraber okuyunuz.

Koç; Keyif aldığınız konular gündeme gelebilir. Kendinizi daha iyi ifade edebilir daha enerjik hissedebilirsiniz. Sahnede olacağınız, göz önünde olacağız girdiğiniz ortamlarda dikkat çekeceğiniz bir haftadasınız. Fikirleriniz dikkat çekecek. Sizden akıl almak, fikir almak isteyen kişiler olabilir.
Hobiler, şans oyunları, çocuklar ile ilgili de gelişmeler olabilir.
Yanlışsanız yeni biriyle tanışabilirsiniz eğer ilişkiniz varsa ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz romantik zamanlar sizi bekliyor.

Boğa; Bu hafta yer değişimi, taşınma, gayrimenkul konuları gündemde olabilir ailenizle ilgilenmeniz gereken durumlar olabilir. Geçmişte tanıdığınız biri ile karşılaşabilirsiniz. Birikim ve yatırım konusunda karşınıza fırsatlar çıkabilir paranızı değerlendirebilirsiniz.

İkizler; Bu hafta ikna kabiliyetiniz oldukça yüksek. Telefon trafiğiniz olabilir. İletişiminiz akıcı, kısa seyahatler yapabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili konular gündeme gelebilir sizden destek bekleyen kişiler olabilir.
Duygularınızı ve mantığınızı dengede tutmanız gereken konular yaşayabilirsiniz.

Yengeç; Bu hafta alım satım işleri gündemde olabilir. Para harcama konusunda biraz açılabilirsiniz. Güzellik, kuaför, alışveriş, bakım konularında para harcayabilirsiniz.
Evle ilgili bazı dekorasyon değişimleri de yapabilirsiniz lüks harcamalar yapmamaya dikkat edin aşırıya kaçabilirsiniz.

Aslan; Bu hafta fiziksel değişimler yapabilirsiniz saç, stil, makyaj, imaj, estetik konularında değişimler sizi bekliyor. Girdiğiniz ortamlarda dikkat çekeceksiniz. Sorunlu ilişkiler çözüme kavuşabilir ikili ilişkilerde anlaşmalar sağlanabilir. Yeni iş anlaşmaları da sizi bekliyor.

Başak; Bu hafta fevri davranmamaya dikkat edin. Sevdiklerinizin kalbini bilmeden kırabilirsiniz. Biraz kendinize zaman ayırmalısınız. Bu hafta rüyaları nasıl gündemde olabilir haberci rüyalar görebilirsiniz. Fevri adımlar atmazsınız yeni başlangıçlar için bu hafta destekleniyorsunuz.

Terazi; Yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Sosyal çevreniz genişliyor. Uzun zamandır görüşmediğimiz bir arkadaşınızla bu hafta görüşebilirsiniz. Bu hafta tanışacağınız kişiler kalıcı olabilir. Yeni bir hobi edinebilirsiniz veya yeni bir aktivite grubuna dahil olabilirsiniz. Aşkta gelişmeler yaşanabilir.

Akrep; İş, kariyer, çalışma ortamı ile ilgili değişimler sizi bekliyor. Yeni kararlar alabilir, yeni adımlar atabilirsiniz. İşinize yarayacak kişilerden işle ilgili fikirler alabilirsiniz. Bazı borçlarınız yapılandırılabilir ödeme kolaylığı sağlanabilir.

Yay; bazı fikirleriniz ve bakış açılarınız bu dönem değişebilir. Şaşırtıcı haberler alabilirsiniz. Bu hafta telefonunuzu açık tutun beklenen bir haber gelebilir.
Kişisel gelişim, spiritüel alanda ilginiz artabilir yeni bir kursa başlayabilirsiniz.

Oğlak; Beklediğiniz bir para varsa size gelebilir. Finans konularında yeni adımlar atacaksınız yeni gelir kapıları elde edebilirsiniz. Ani ve plansız seyahatleriniz gündemde olabilir. İş ve ilişkiler arasında dengeyi sağlamanız gereken bir haftadasınız.

Kova; Yalnızsanız yeni ilişki yapabilirsiniz. Eğer ilişkiniz varsa bunu bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Ortaklıklar ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Çözüm beklenen durumlar bu hafta halledilebilir. Yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Balık; Çalışma ortamınız ve çalışma arkadaşlarınız ile ilgili bazı konular gündemde olabilir. Sağlığınıza normalden daha fazla dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Biraz hassas olabilirsiniz. İlişkilerde süprizler yaşanabilir, eğer yalnızsanız aşık olabilirsiniz.

ASTROLOG NİDA ŞEN
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı