Yaşam

Fatih Küpeli’nin doğum günü olması nedeni ile mensubu olduğu dernek, Ege time dergisi ailesi ve birçok iş adamı tarafından mesajlar gönderildi.

05.02.2022 günü, Dünya Avşarlar Derneği Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Fatih Küpeli’nin doğum günü olması nedeni ile mensubu olduğu dernek, Ege time dergisi ailesi ve birçok iş adamı tarafından mesajlar gönderildi.

Ülkemizin başarılı ve değerli iş adamlarından olan Fatih Küpeli, iş dünyasının yanı sıra son zamanlarda Türk dünyası için önemli adımlar atmıştır.
Savunduğu; Türkiye Cumhuriyetinin bağımsızlığı, yerli üretim, Türkiye ile Türk Devletleri arasındaki ilişkilerin güçlenmesi ve iş birliğinin gelişmesi yönünde tüm benliğini ortaya koyması, Türk halkları arasındaki kardeşlik bağlarının güçlendirilmesi konusunda ki hassasiyeti gibi konular ile de tüm Türk alemine örnek olmuştur.

05.02.1976 Osmaniye doğumlu olan Fatih Küpeli’yi 46. yaş gününde Ege time dergisi ailesi olarak yeni yaş gününü kutluyor ve yapılan çalışmalarının tüm Türk dünyasınca hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı