Köşe Yazıları

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Haftaya ay boğada başladık. İştahımız açık, diyet bozulabilir dikkat! Bu hafta gelir gider tablosu yapmak, Para konuları ile ilgilenmek, ödemeleri gözden geçirmek, birikim yapmak için çok uygundur. Bu hafta 5 Nisan 04.52’ de Mars Satürn ile kavuşacak. Mutlaka bu tarihte sadaka verin, sokak hayvanlarını doyurun, bir çocuk sevindirin. Bu tarihte bazı konular parasal anlamda etkilenebilir. Yatırım yapmak için uygun değildir var olan gelir giderler planlanabilir ancak riskli yatırımlar yapılmamalıdır. Yaralanmalar kazalar doğal afetler için dikkatli olunmalı. Araçlarınızı kontrol ettirin. Bazı ülkelerde ayaklanmalar yaşanabilir. Baskıya meydan okunabilir. Bu tarihte dost kim düşman kim göreceğiz. Güven alanımız yeniden inşa edilebilir. Dostun düşman oldu düşmanın dost olduğunu görebiliriz. Yeni kararlar alınmamalı. Geçici bir süreç bu süreci daha sakin atlatmalıyız.

KOÇ; geçmişte kalan kapanmamış konular gündeme gelebilir bu konular son kez konuşulup halledilebilir. Yepyeni düşünceler içerisinde olabilirsiniz geçmişi geçmişte bırakmalısınız geleceğe bakmalısınız. Bu hafta beklenmedik sürprizlere açık olun. Fikirleriniz ve planlarınız değişebilir plansız hareket edebilirsiniz. Beklediğiniz bir durum sonunda gerçekleşebilir sonuçlanabilir.

Boğa; Bu dönem kim dost kim düşman bunları anlayacağınız bir hafta olacak. Beklemediğimiz kişilerden destek ve yardım görebilirsiniz. Ummadığınız kişilerle dostluk kurabilirsiniz. Kalabalık ortamlara girebilir kendinizi gösterebilirsiniz farklı fikirlere açıksınız.

İkizler; Yeni iş kapılarınız açık. Çalışma ortamınız da değişimler olabilir yeni iş başlangıcı olabilir. İş yaptınız kişilerle iletişiminiz bu hafta fazlası ile aktif telefonlarını susmayacak. Kariyer konularında iki seçenek arasında kalabilirsiniz bu hafta karar vermeniz için uygun bir hafta değil. Beklemelisiniz.

Yengeç; Farklı kültürlerle tanışabilir, yeni kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Farklı hobiler edinebilirsiniz.
Bu hafta sizin için yeni şeyler keşfedeceğiniz maceralı bir hafta olacaktır. Sevdiklerinizle yemekli , sohbetli ortamlara girebilirsiniz misafirliğe gidebilir veya ağırlayabilirsiniz.

Aslan; beklenmedik ödemeler ortaya çıkabilir. Finans konularında risk almamalısınız. Bu hafta mecburi giderler dışında para harcamamanızı öneririm. Ailevi konular gündemde olabilir aile ve para konuları biraz canınızı sıkabilir. Ancak geçici bir durumdur. Bunun dışında beklenmedik bir fırsat yakalayabilirsiniz kendinizi evrenin mesajlarına açın. Bu aralar rüyalarınız çıkabilir uyku problemler yaşayabilirsiniz ancak bunun temel sebebi 6.hissinizin bu aralar çok kuvvetli olmasından kaynaklanır.

Başak; İkili ilişkiler ve aşk konuları gündemde olabilir. Kafanızı karıştıran, soru işareti bırakan davranışlarla karşılaşabilirsiniz. Neyi isteyip istemediğinize karar verin ve bu doğrultuda isteklerinizi hayatınızdaki insana söyleyin. İletişiminiz kuvvetle ikna kabiliyetinizi yüksek olduğu bir haftadasınız. İkili ilişkilerde önemli konuşmalar yapılabilir önemli gelişmeler yaşanabilir. Bazı anlaşmazlıklar olsa da sonunda tatlıya bağlanacaktır.

Terazi; Sağlık konusunda hassas olduğunuz bir hafta. Bu hafta sağlık açısından evhamlı olabilirsiniz. Çalışma hayatınızla ilgili de gelişmeler yaşanabilir. İş arkadaşlarınızla problemler yaşayabilirsiniz. Stratejik davranmalı duygularınız hareket etmemelisiniz. Bu hafta duygularınızı geride bırakıp mantığınız ile her alanda hareket etmenizi öneririm.

Akrep; Sizin için bu hafta romantik aşk dolu geçebilir. Yalnızsanız biriyle tanışabilirsiniz aniden beklenmedik kişilerden hoşlanabilirsiniz girdiğiniz ortamlarda dikkat çekebilirsiniz.
Yalnız hisleriniz biraz dalgalı olabilir aniden hoşlanıp aniden soğuyabilirsiniz ciddi kararlar almamalısınız bu hafta sadece keyfinize bakın.

Yay; Ebeveynlerinizle ilgili konular bu hafta gündemde olabilir onlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Aynı zamanda yaşadığınız evinizde ilgilenmeniz gerekebilir ev içinde bazı tesisat sorunları olabilir tamirat tesisat problemleri varsa bu hafta halletmenizi öneririm. Evde yarım kalan işler tamamlanabilir.

Oğlak; Bu hafta iletişim konularında çok aktifsiniz telefonunuz neredeyse hiç susmayacak. Yoğun bir iletişim trafiğiniz olabilir. Bu hafta normalden daha fazla internet teknolojisi sosyal medya ile uğraşabilirsiniz. El becerinizin yüksek olduğu bir hafta yeni yemekler deneyebilir bazı sanatsal aktiviteler de bulunabilirsiniz.

Kova; Bu hafta parasal konular ön planda olacak. İhtiyaç dışında para harcamamanızı öneririm. Para kayıplarına dikkat etmelisiniz. Bu hafta çantanıza ve cüzdanınıza mutlaka sahip çıkın. Sizden borç isteyen kişiler olabilir borç vermenizi önermem geri alamayabilirsiniz.

Balık; Bu hafta kendinizi tükenmiş hissedebilirsiniz kendinizi ifade edemiyor gibi hissedebilirsiniz ancak hafta ortasında daha keyifli daha neşeli bir dönem sizi bekliyor endişelerinizi bir kenara bırakın şanslı olacağınız bir haftadasınız duygularınız ve mantığınız arasında kalabilirsiniz dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz ancak sakin olursanız her şey yoluna girecektir aile konularınız gündem de olabilir arayı bulmanız gerekiyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı