Köşe Yazıları

İhtiyacınız Olan Tek Şey Sevgi

Şüphe, alınganlık ve kıskançlık iyi yanlarımızı daima bastıracak ve güzel olan ne varsa elimizden alıyor ne yazık ki.. kavgalar ve şiddet dolu tartışmalar kontrolsüz güç savaşlardır. İçsel çatışmalar daha farklı değil ve daha az şiddetli değildir. Onlar hepsi bir andan itibarıdır.. sadece bir anın enerjisi!! ve her an değiştirebiliriz ..
o enerjileri yenik düşmek zorunda değiliz

Çoğu zaman yanlış anlaşılmalar ve zamanında tüm samimiyetle söylenmeyen sözler o çirkin savaş meydanı oluşturur. Oysa kalpte bir kırılma ve sevgi ile karşılanmadığı için zehirli bir yara olarak kalıyor. Abartılı yazmış olabilirim ama maalesef taşıdığımız yaralar sevgiyle karşılamazsak o yara daha önce hangi sebepten dolayı oluştuğu ise benzer anlarda derinden bir kılıç o yaraya yeniden saplanmış gibi hissedilecek.

Sevgi ihtiyaç duyan bir varlığız… her varlık olduğu gibi. 🔆🙏
… bize neşe , heyecan ve mutluluk getiren biz bize yapan enerjileri kendimizden tüm gücümüzle ve kendimize karşı direnç koyarak uzaklaştırıyorsak. Canımız ve bedenimiz elbette iyi durumda olamaz. 🙏🙏

Sevgi için kendimize harcarız, mücadele veririz.. onay görmek için çabalarız.. tüm hayatımızda ki başarmak istediklerimiz onay görmek ve sevilmek kaynaklıdır . .
Oysa sevgi saftır, koşulsuz ve talepsizdir
Sadece var olur.

Malum ramazan kapıda 🤍
Kendine ve sevdiğin, özlediğin ve barışman gereken kişilerle imkanın varsa sarıl. İmkan yoksa eğer tüm kalbinle onları anarak kendine huzur verebilirsin.

Hüzün değil sevgi iyileştirir 🤍

Sevgiyle kalarak sağlıklı kalın 🙏

Etiketler
Daha Fazla Göster

Christina Werner

Kişisel Koç

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı