Genel

Jandarma Vakfı, Osmaniye Devlet Hastanesini Ziyaret Etti

Jandarma Mensupları Şehit Gazi ve Aileleri Vakfı, Osmaniye Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Mürsel Koçer'i ziyaret etti.

Jandarma Mensupları Şehit Gazi ve Aileleri Vakfı, Osmaniye Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mürsel Koçer’i ziyaret etti. Antalya merkezli Jandarma Mensupları Şehit Gazi ve Aileleri Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Savaş Karabali ve Genel Başkanı Hasan Çetin, Osmaniye Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mürsel Koçer’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette, deprem sonrası yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alındı. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hastane bünyesinde Şehit Aileleri ve Yakınları için özel bir birim kuran Başhekim Dr. Mürsel Koçer, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Jandarma Mensupları Şehit Gazi ve Aileleri Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Savaş Karabali, “Şehit ailelerimize ve yakınlarına yönelik bu özel birim, onların her türlü ihtiyacını karşılayabilecek niteliktedir.

Bu birim sayesinde şehit aileleri ve yakınları, hastanede karşılaşabilecekleri her türlü zorluk ve sıkıntıyı en aza indirgeyecektir. Başhekimimiz Dr. Mürsel Koçer’i bu anlamlı çalışmasından dolayı tebrik ediyoruz.” dedi. Ziyaret, karşılıklı iyi dilek temennileri ile sona erdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı