Gündem

Sosyal Medya Hizmetlerinde Crovu Farkı

Crovu firması sosyal medya hizmetlerinde ülkenin en iyi firması olarak 6 yılı aşkın süredir hizmet veriyorlar. Firma olarak günümüzde onsuz yapılamayacak duruma gelinen sosyal medyada popüler olmak isteyen kişiler için hizmet veriyorlar. Ayrıca yaptıkları işi daha fazla kişiye ulaştırmak isteyen kişilerde Crovu sosyal medya hizmetlerinin tercih ediyorlar. Firma olarak kaliteli hizmet veriyorlar. 

Firmanın yer aldığı sektörde öncü olmasının nedeni aldığı siparişlerde hızlı teslimat hizmeti vermesi oluyor. Ayrıca firma olarak müşterilerinin mağdur olmaması için ödemelerde güvenliği sağlıyorlar. Firma günümüze kadar sosyal medya uygulamaları için alıcılarına 52 milyonun üzerinde takipçi sağlayarak onların daha çok kişiye ulaşmasını sağlamış ve bu çalışmasına hala devam ediyor. 

Firma olarak sadece takipçi değil aynı zamanda beğeni sayısı satışı da yapıyorlar. Bu sayede kişilerin ürettikleri ürünler daha fazla kişiye ulaşıyor. Kişisel hesaplar için yapılan beğenilerle de kişilerin daha fazla kişi tarafından tanınmasını sağlıyorlar. Firmanın hizmet verdiği en popüler sosyal medya uygulamaları Facebook, Youtube, İnstagram ve Twitter uygulamalarıdır.

Youtube Uygulaması İçin Firmanın Verdiği Hizmetler

Firma günümüzdeki en popüler video uygulaması olan Youtube sosyal medya uygulaması için müşterileri için çeşitli hizmetler veriyorlar. Youtube uygulaması için verilen hizmetler arasında Youtube izlenme ve Youtube abone hizmetleri yer alıyor. Kişiler firmayı tercih ederek kendilerinin daha fazla kişiye ulaştırmak amacıyla Youtube izlenme ya da abone sayısı satın alabiliyorlar.

Youtube İzlenme Hizmeti

Firma müşterileri için çeşitli sayı seçenekleri ile izlenme sayısı satışı yapıyor. Satışı yapılan izlenme sayıları minimum 1000’den başlarken 20000’e kadar artabiliyor. İzlenme sayısı için firmaya ödenecek ücrette bu sayıya göre değişiklik gösterebiliyor. Örneğin 2500 izlenme sayısı 70 lira oluyor. 

Firmadan müşteriler izlenme sayısı satın alma talebinde bulunduklarında en fazla 24 saat içinde istedikleri izlenme sayısına ulaşabiliyorlar. Firma tarafından verilen bu izleyiciler sanal değil gerçek izleyicilerden oluşuyor. Aynı zamanda firma olarak bu hizmeti satın alan müşterilerine haftanın 24 saati destek hizmeti veriyorlar. 

Son derece güvenli olan bu alışverişte Youtube hesap şifresi istemiyorlar. Sadece izlenme yapılacak videonun linki firmaya göndermelerini istiyorlar. Hizmet için firmanın talep ettiği ücretleri kişiler isterlerse kredi kartı ile isterlerse havale ile ödeyebiliyorlar.

Youtube Abone Hizmeti

Firma Youtube kanalları için abone ihtiyacı duyduklarında firmanın abone satın alma hizmetinden yararlanabiliyorlar. Bu sayede kanalları daha çok kişi tarafından takip edilmiş ve daha çok kişiye ulaşılmış oluyor. Verilen aboneler gerçek kişilerden oluşuyor ve gerçek aboneler kanalı takip etmiş oluyor. Satılan abone sayıları 500 kişiden başlıyor ve 15000 kişiye kadar alma şansına ulaşabiliyorlar.

Twitter Uygulaması İçin Firmanın Verdiği Hizmetler

Sosyal medya hizmet firması olarak ünlü tweet uygulaması Twitter içinde hizmet veriyorlar. Kişilerin Twitter hesapları için beğeni, takipçi ve retweet satın almalarını sağlıyorlar. Artan beğeni ve takipçi sayıları sayesinde kişiler Twitter aramalarında daha üst sıralarda yer alarak daha fazla kişinin dikkatini çekebiliyorlar.

Twitter Retweet Hizmeti

Retweet uygulamadaki en popüler özelliklerden birisidir. Bu özellik sayesinde kişiler yapılan bir paylaşımı kendi sayfalarında da paylaşma imkanına sahip oluyorlar. Firma kişiler yazdıkları tweetlerin daha çok kişinin paylaşma isteklerine cevap vermek amacıyla retweet satışı yapıyorlar. Kişiler firmayı kullanarak istedikleri kadar retweeti satın alarak gerçek kişilerin onların gönderilerini paylaşmalarını sağlıyorlar. Firmadan kişiler en az 1000 en fazla 20000 retweet satın alabiliyorlar. Alınan retweetler yabancı kullanıcılardan oluyor ve firma kişilere 24 saat canlı destek imkanı da sağlıyor.

Twitter Beğeni ve Takipçi Hizmetleri

Ünlü Twitter uygulaması için takipçi ve beğeni hizmeti de veriyorlar. Kişiler firmadan aldıkları takipçi ve beğeni sayıları ile daha çok kişiye ulaşma imkanına sahip oluyorlar. Bir iş için tweet atarlarsa daha çok kişinin attıkları tweeti beğenmesini ve daha çok kişiye iş yapma imkanına ulaşabiliyorlar. Firmadan satın alınan beğeni ve takipçi sayıları için ödenecek ücretler alınan sayılara göre değişiklik gösteriyor. Firma tarafından beğeni ve takipçiler hizmet talep edenlerin gizlilik hakları ihlal edilmeden yapılıyor. Söz konusu profilin hiçbir şekilde zarar görmemesini sağlıyorlar.

İnstagram Uygulaması İçin Firmanın Verdiği Hizmetler

Firma olarak ünlü fotoğraf paylaşım uygulaması olan İnstagram uygulaması içinde kaliteli hizmetler veriyorlar. İnstagram yapılan işe dair resimlerin paylaşıldığı ve hesapların açılabildiği bir uygulama dolduğu için oradaki ürünlerin beğenilmesi ve daha çok kişiye ulaşması yapılan işinde büyümesini sağlıyor. Firma özellikle işlerinin daha çok kişiye ulaşmasını isteyen kişiler için İnstagram takipçi, beğeni, görüntüleme, TV hizmeti ve otomatik beğeni hizmetleri veriyor. İnstagram TV kişilerin canlı yayın yapmalarını sağlayan bir hizmettir. Bu sayede kişiler yaptıkları canlı yayınlarla kişilere ulaşabiliyorlar. 

Ancak canlı yayın görüntülenme ya da beğeni sayıları düşük olanlar belirli bir amaç için bu yayını yaptıklarında beğeniler yetersiz olduğu için İnstagram TV beğenisi satın alabiliyorlar. Bunun içinde en çok tercih edilen firma Crovu firması oluyor. Firma olarak kişilerin TV hizmeti ile yaptıkları canlı yayınların daha çok sayıya ulaşması için kişilere çeşitli sayılarda beğeniler satıyorlar. Sahte beğeniler değil gerçek beğeniler satıyorlar. Sipariş edilen beğeni sayılarını ise 1 saat içinde linki verilen gönderiye teslim ediyorlar. 

İnstagram beğeni ve takipçi hizmetleri de kişilerin hem kendilerini daha fazla kişiye duyurmak hem de yaptıkları işle daha fazla kişiye ulaşmak için talep ettikleri hizmetler arasında bulunuyor. Firma müşterilerinin bu taleplerine karışlık olarak çeşitli sayılarda beğeni, takipçi ve görüntülenmeyi uygun fiyatlarla satıyor. Artan beğeni ve takipçi sayılarıyla İnstagram arama özelliği olan keşfette daha üst sıralarda yer alarak daha çok kişiye ulaşabiliyorlar.

Facebook Uygulaması İçin Firmanın Verdiği Hizmetler

Firma popüler sosyal medya uygulaması olan Facebook içinde çeşitli hizmetler veriyor. Bu hizmetler sayfa beğenisi, takipçi ve beğeni satın alma hizmetleridir. Facebook sayfa beğenileri daha çok yaptıkları işlere ve ürünlere ait bir sayfa açan kişilerin tercih ettiği satın alma hizmeti oluyor. 

Bu hizmet ile kişiler Facebook aramasında sayfalarının daha üst sıralarda yer alarak dikkat çekmesini sağlayabiliyorlar. Firmanın satışını yaptığı sayfa beğenileri en az 100 en fazla 5000 beğeni olabiliyor. Kişiler istedikleri sayıyı tercih edebiliyorlar. Aynı şekilde takipçi ve beğeni hizmeti ve çeşitli sayılarda ve ücretlerde kişilere satılıyor. Bu sayede kişiler daha fazla kişiye ulaşarak hesaplarını kullanabiliyorlar.

[ad_2]
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı