Genel

JANVAK’tan Konak Belediye Başkanı Nilüfer Çınarlı Mutlu Ziyareti

Konak Belediye başkanı nilüfer Çınarlı Mutlu Jandarma mensupları şehit gazi ve aileleri vakfı mütevelli heyeti başkanı Savaş Karabali ve Genel Başkanı Hasan Çetin ile beraber yemekte

Çalışkan dürüst belediye başkanımızın şehit ailelerine önem vermesini vakıf Genel Başkanı Hasan Çetin çok önemli bulduğunu söyledi ve sonsuz teşekkürlerini sundu.

Konak Belediye başkanı nilüfer Çınarlı Mutlu Jandarma mensupları şehit gazi ve aileleri vakfı mütevelli heyeti başkanı Savaş Karabali ve Genel Başkanı Hasan Çetin ile beraber yemekte Şehit ve Gazi aileleri vakfı ve Bütün şehit gazi ve aileleri için göreve hazır olduğunu her zaman yapılması gereken ne varsa yapacaklarını söyledi. Çalışkan dürüst belediye başkanımızın şehit ailelerine önem vermesini vakıf Genel Başkanı Hasan Çetin çok önemli bulduğunu söyledi ve sonsuz teşekkürlerini sundu.

Nilüfer Çınarlı Mutlu, İzmir Konak Belediye Başkanı olarak göreve başladı. Kendisi, 1986 yılında İzmir’de doğdu ve İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde lisans eğitimi aldı. Mimarlar Odası İzmir Şubesi’nde Ege Mimarlık Dergisi’nin yayın sekreterliğini üstlendi ve Mimarlar Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi olarak görev yaptı. Ayrıca İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde İzmir İnovasyon ve Teknoloji Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinde bulundu. Evli ve bir çocuk annesi olan Nilüfer Çınarlı Mutlu, Cumhuriyet Halk Partisi’nde aktif siyasi hayata katıldı ve 31 Mart yerel seçimlerinde CHP Konak Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi12. Göreve başladığı bu dönemde, şehit aileleri ve gazilere verdiği önemle dikkat çekiyor. Savaş Karabali ve Vakıf Genel Başkanı Hasan Çetin ile yaptığı yemekte, şehit ve gazi aileleri için göreve hazır olduklarını ifade etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı