Genelİzmir Gündemikültür sanatYaşam

THE GUIDE MAGAZİN GALASI İŞ VE SANAT DÜNYASINI BİRARAYA GETİRDİ

Petronet Yapı Ana Sponsorluğunda Gerçekleşen The Guide Magazin Dergisi’nin lansman gecesi, iş ve sanat dünyasından tanınmış isimlerin katılımıyla . İzmir JOIA CLUB’ta gerçekleşti.
Gecede Konuşma yapan Petronet Grup Yönetim Kurulu. Bşk. Haluk Gemici Kuşadası S’OLEA Malikaneleri projesi, temiz enerji çalışmaları ve Akıllı Ev Sistemleri konularında şirketin çalışmalarını özetledi. Gemici, İzmir’de basın sektörüne yeni bir nefes olarak katılan The Guide Magazin Dergisi’ne ve derginin imtiyaz sahibi Engin Akalın’a başarılar diledi.
The Guide Magazin Dergisi İmtiyaz Sahibi Engin Akalın da yaptığı konuşmada , “Böyle bir gecede değerli isimleri bir araya getirmek beni gururlandırdı. Nice uzun yıllar birlikte olmak dileğiyle” dedi.
Hakan Bilgin ve Ece Gürsel’in sunduğu geceye çok sayıda sanatçı katılırken, Wilma Elles, Bahtiyar Engin gibi isimler onur plaketleri aldı.

Viva Trio Grubu müzik dinletisi ile başlayan gecede By Dance Project Dans şovları ve Türkiye Kadınlar Salsa Solo Şampiyonu Nursel Can’ın özel dans gösterisiyle unutulmaz bir atmosfer yaşandı. Gecede Kozmonot Müzik Grubu ve ünlü şarkıcı Bora Duran da Sahne Aldı.

Tülay Toprak

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı