Ekonomi HaberleriHaberlerİzmir Gündemi

Wilo Roadshow İzmir’deydi!

Ev tipi kullanım için özel olarak tasarlanan Initial Line serisindeki 15 yeni ürününü tanıtmak amacıyla roadshow organizasyonu düzenleyen Wilo, İzmir’deki etkinliğini tamamladı. 30 Mayıs – 19 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen etkinlik kapsamında 20 günde Dikili, Bergama, Foça, Aliağa, Karşıyaka, Alsancak, Konak, Çeşme, Urla ve Seferihisar’ı dolaşan Wilo ekibi, yeni ürün serisi Initial Line’ın özelliklerini pompa sektöründen temsilcilere anlattı. Wilo uzmanları, İzmir’de pompa sektörüyle yaptıkları temasların çok verimli geçtiğini belirtti.

Geçtiğimiz nisan ayından bu yana Türkiye’nin farklı illerinde yeni ürün serisi Initial Line’ın tanıtımı için roadshow etkinliği düzenleyen pompa sistemleri sektörünün lider markası Wilo’nun önemli duraklarından biri de İzmir’di. Ev tipi kullanım için özel olarak tasarlanan Initial Line serisinde yer alan 15 ürünün özelliklerini pompa sektöründen temsilcilere ve son kullanıcılara anlatan Wilo uzmanları, 20 günde İzmir’in önemli ilçelerini ziyaret etti. Dikili, Bergama, Foça, Aliağa, Karşıyaka, Alsancak, Konak, Çeşme, Urla ve Seferihisar ziyaretlerinde yapılan buluşmanın oldukça verimli geçtiğini belirten Wilo uzmanları, önemli projelerin çözüm ortağı olmaya devam edeceklerinin altını çizdi.Wilo Roadshow’un sıradaki adresi ise bir diğer önemli tatil merkezi Kuşadası olacak.

İzmir Initial Line serisi ile Wilo kalitesine ulaştı

Ev tipi kullanım için özel olarak tasarlanan Initial Line serisi, Wilo kalitesine ve güvencesine ulaşmayı herkes için kolaylaştırıyor. Yazlık evlerine, apartmanlarına, sitelerine ya da çiftliklerine ideal bir pompa arayan kullanıcılar, Wilo Initial Line serisindeki ürünlerden faydalanabiliyor. Ekonomik, dayanıklı, pratik ve yenilikçi özellikleriyle fark yaratan Wilo Initial Line ürünleri, enerji verimliliği de sağlıyor.

Santrifüj pompalar, hidroforlar ile atık su ve drenaj pompalarından oluşan Initial Line ürün ailesinde; döküm ve paslanmaz çelik jet pompalar, sirkülasyon pompaları, havuz pompaları, çok kademeli pompalar, periferik pompalar, yatay tanklı hidroforlar, akış kontrollü hidroforlar, yatay ve dikey milli 1 ve 2 pompalı hidroforlar, drenaj ve atık su dalgıç pompaları yer alıyor.

Wilo, dört ay sürecek roadshow organizasyonu ile sektöründe fark yaratan bir pazarlama faaliyetine imza atarken, ürünleriyle de daha çok kişiye dokunmayı amaçlıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı