Ekonomi

BİNANCE FEED KULLANIMA AÇILDI

Eğer bir kripto influencer'ı, proje ekibi ya da blockchain, metaverse ya da bunlarla ilgili bir haber yayını isenız, Binance Feed içerik oluşturucusu olarak başvurabilir ve gönderilerinizin binlerce Binance uygulaması kullanıcısı tarafından görülebilmesini sağlayabilirsiniz.

Dünyanın lider blockchain ekosistemi ve kripto para altyapısı sağlayıcısı Binance, kullanıcı deneyimini artırmak için ürün geliştirmeye devam ediyor. Kullanıcıların Web3 ve kripto haberlerine doğrudan erişebilmesi, keşfetmesi ve içerik oluşturucuların topluluklarıyla etkileşim kurması için Binance Feed’i 20 Mart 2023 tarihinde Türkiye’de kullanıma sundu.

Web3 alanındaki en son trendlerin Türk kullanıcılarıyla paylaşılacağı Binance Feed’de; kripto uzmanları, fenomenler ve medya kaynaklarından gelen içerikler eş zamanlı olarak görüntülenebilecek. 

Binance Feed’i Türkiye’ye Kazandırdık

Binance Feed ilk olarak Ekim 2022’den itibaren App Pro Mode’da ve ardından Kasım 2022’den itibaren masaüstü sürümünde İngilizce olarak kullanıma sunuldu. Binance Feed, kripto ekonomisini merkez alıyor ve 400’den fazla farklı konuyu kapsayan trend konuları barındırıyor.

Kullanıcı davranış ve ilgi alanlarına  göre Türk içerik üreticilerinin farklı içeriklerini ön plana çıkartan Binance Feed, Türkiye’deki Binance kullanıcıları için Türkçe kullanılacak. Binance Feed kullanımı için kullanıcıların önce uygulamayı güncellemesi gerekecek.

Binance Feed’in Türkiye’ye entegrasyonu hakkında konuşan Binance Türkiye Genel Müdürü Mücahit Dönmez şunları anlattı: “Henüz yalnızca bir kaç ülkede aktif olarak faaliyet gösteren Binance Feed’i Türkiye’deki kullanıcılarımıza  kazandırmaktan memnuniyet duyuyoruz. Binance Feed ile kripto dünyasına ait haberleri, konuları veya takip ettiğiniz kişilerin öneri ve görüşlerini Binance uygulaması ya da web sitesi üzerinden hızlıca görebileceksiniz”

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı