Genel

FRANSIZ MÜCEVHER MARKASI IKONİK STORE’DA

Sokak kültürünü lüks tasarımlarla buluşturarak mücevher dünyasına giriş yapan Unknow Brand, kişiye özel tasarımlarının yanı sıra basketbol ve futbol oyuncularına tasarladığı şampinyonluk yüzükleri ile de fark yaratıyor.

Mücevher kodlarına tasarımlarıyla meydan okuyan Unknow Brand; “Love Affair ve Bind Me” ürünlerinden oluşan koleksiyonunu Türkiye’de ilk kez IKONIK Store’da satışa sunuyor.

Üretim atölyeleri Lyon’da bulunan Fransız mücevher markası Unknow Brand; yenilikçi tasarım anlayışını sıradışı ürünleriyle buluşturarak mücevher dünyasına yeni bir soluk getiriyor.

“Love Affair ve Bind Me” koleksiyonunu ilk kez IKONIK Store’da paylaşacak olan Unknow Brand,   iddialı tasarımlarıyla, mücevher severlerle buluşuyor.

Kırılmaz Bağların Koleksiyonu Love Affair 

Kırılmaz bağların hissiyatını tasarımın özgünlüğü ile ifade eden “Love Affair” koleksiyonu farklı renk çeşitleriyle kişiye özel tasarım şıklığı sunuyor.

Bağların Temsili Koleksiyonu Bind Me 

Aşk, dostluk/arkadaşlık, aile ve aidiyet duygularından hareketle tasarlanan “Bind Me” koleksiyonu insanları birleştiren güçlü bağları simgeliyor.

Ünlü ‘Serflex’ kolyesinin kıvrımlarını, bağlanmanın zamansız sembolü olarak gören “Bind Me”,  aşk konseptiyle ön plana çıkıyor.

Unknow Brand’in fark yaratan tasarımlarına ve koleksiyonlarına Akmerkez; IKONIK Store Mağazası’ndan ya da İkonik Store web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı