Genel

Bodrum, Beyaz Gece’de tek yürek oldu!

Bodrum Sağlık Vakfı tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Beyaz Gece’ye aralarında yerel yönetim, iş, sanat ve siyaset dünyasından ünlü isimlerin yer aldığı yüzlerce davetli katıldı.

Bodrum Sağlık Vakfı’nda eğitim gören dezavantajlı öğrenciler yararına, ENVY Night Life’da düzenlenen gecenin tüm biletleri hayırseverler tarafından alınırken, gecede toplanan bağış da öğrencilerin eğitim ve rehabilitasyonunda kullanılacak.

Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar, Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın da katıldığı gecenin açılış konuşmasını Bodrum Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Numan Balaban gerçekleştirdi.

27 yıldır Bodrum’un en büyük sivil toplum kuruluşlarından olan vakfın birbirinden özel projelere imza atmasını vakıf dostlarına borçlu olduğunu kaydeden Balaban, “1996 yılından itibaren faaliyet gösteren Bodrum Sağlık Vakfı, Bodrum’da ve çevresinde özel eğitime ve rehabilitasyona ihtiyaç duyan bireylerimizin toplumsal hayata katılımını sağlama amacına hizmet eden çok önemli bir misyonun temsilcisidir. 200 öğrencisi, 100 den fazla gönüllüsü ve 30 çalışanı ile vakfımız Bodrum’un en önemli, en anlamlı ve en başarılı sivil toplum projesidir. Bu anlamlı gecenin gerçekleşmesine destek olan tüm sponsorlarımıza da gönülden teşekkür ederiz” diye konuştu.

Alp Kırşan’ın sunumlarıyla renklenen Beyaz Gece’nin ana sponsoru Borusan olurken, etkinlik sponsorları Aktifbank, Algüller İnşaat, Çağdaş Holding, Grup Aura, Sunu Event, Mandalin Bar, yiyecek-içecek sponsorları Bodrium Otel, Elani Beach, Regia Mare Hotel, Bodrum Çikolata, Coca Cola Anadolu Grubu, Johnnie Walker, Tadım Kuruyemiş, basın ve reklam destekçileri CAD Reklam, Digiboard, Ekin Ofset, Halikarnas Matbaa, Smart Outdoor, Bulut Ajans, SHA Gayrimenkul, Mila Meet ve vakfın daimi destekçileri Bodrum Belediyesi ve Bodrum Ticaret Odası da gecenin organize edilmesinde önemli katkılar sundu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı