Köşe Yazıları

Ege Time İlk Sayısı Çıktı!

Merhabalar,

Büyük bir sevinç ve heyecanla dergimizin ilk sayısını sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Adana’da 5 yıl süren ve devam eden süreli yayın tecrübemizi İzmir’de okuyucularımızla paylaşmak, İzmir’de yeni bir soluk olma hedefiyle sizlerin karşısındayız.

İlk günkü heyecanla hazırladığımız bu sayımızda sizlere, farklı içeriklerin olduğu İzmir ve Ege gündemini tarafsızlık ilkesini benimseyerek paylaşıyoruz.

İzmir’de söz sahibi olan ve gündemi belirleyen sivil toplum örgütlerinden siyasetçilere, iş insanlarından yerel yönetimlere kadar birçok içeriği dergimiz sayfalarında bulacaksınız. Birbirinden farklı isimlerle yaptığımız söyleşilerde, başarı yolundaki çakıl taşlarının ve hedefe ulaşmak için verilen mücadelenin hikayesine tanık olacaksınız.

Bu sayımızda, Miralem Peynirleri’nin sahibi Canan Urhan ile lezzet yolculuğuna çıkarak anne sıcaklığının ve hassasiyetinin sizler için sunduğu peynirlerin hikayesini okurken üniversitede kurdukları iş hayalini İzmir’de hayata geçiren Drc Grup ve Coordinat Yapı’nın genç ortaklarının dinamik ve eğlenceli sohbetine eşlik edeceksiniz.

Usta isimlerin yanı sıra genç kalemlerin de yer aldığı köşe yazılarımızda arkeoloji, sinema ve sağlık alanında farklı içerikler sizleri bekliyor. İnsan yüreğini kitaplarında yansıtan ve zarafetiyle göz dolduran yazarımız Nazan Arısoy, kalemi ile siz değerli okuyucularımıza “mutlu ilişkinin sırlarını” veriyor.

Yayıncılık ilkelerinin ışığında ilerlediğimiz yolun başında duruyoruz ve siz değerli okuyucularımızın beğenisine sunuyoruz. İki ayda bir yayınlanacak dergimizin ikinci sayısında görüşmek üzere. Keyifli okumalar diliyoruz.
Abim Mehmet Can MERCAN ve emeği geçen herkese teşekkür ederim

Saygılarımla…

Daha Fazla Göster

Alican Mercan

Ege Time Dergisi imtiyaz Sahibi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı