Kimdir

Fatih Küpeli: “Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesine acil şifalar diliyorum.”

Dünya Avşarlar Birliği Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Fatih Küpeli, geçtiğimiz gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın koronavirüs testinin pozitif çıkması ve iletilen "geçmiş olsun" mesajlar doğrultusunda açıklamalarda bulundu.

Fatih Küpeli bugün yaptığı açıklamada:

“Dün koronavirüs test sonucu pozitif çıkan Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan hanımefendiye tüm samimiyetim ile şahsım ve birliğimiz adına geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, en kısa sürede acil şifalar diliyorum.
Sayın Erdoğan ve eşi Emine hanımın bugün yaptığı açıklamalara istinaden durumlarının iyi olduklarını öğrenirken, bir başka mutlu olduğum gelişme ise iletilen geçmiş olsun mesajları oldu.
Geçmiş tarihimizden bu yana dek devletimizi ayakta tutan en önemli unsurlardan birisi, fikir ayrılıkları olsa dahi zor zamanlarda daima birlik ve beraberlik içerisinde birbirimize kenetlenmemiz olmuştur.
Bunun en güzel örneklerinden birisini ise bugün yaşadık. Hükümet yahut muhalefet ayırt etmeksizin başta Kemal Kılıçdaroğlu, Temel Karamollaoğlu, Muharrem İnce, Ali Babacan, Meral Akşener, Mustafa Sarıgül ve K.K.T.C. Cumhurbaşkanı Sn. Ersin Tatar olmak üzere herkesin bir olup üzüntü ve iyi niyetlerini bildirmeleri aslında Türkiye’nin birlik ve beraberliğini tekrar göstermeye vesile olmuştur.”

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı