Ekonomi

Fiziki fuarlara alternatif olarak sanal fuarlar düzenleniyor || E Haber Ajansı

Özellikle son dönemde yaşanan pandemi sebebiyle ertelenen veya iptal olan fiziki fuarlara alternatif olarak sanal fuarlar düzenlenmeye başlandı. 

Uluslar arası uçuşların kısıtlı olması, insanların ülke ziyaretlerini zorlaştıran sağlık endişeleri ile birlikte ön plana çıkan sanal fuarlar, oldukça etkin iş platformu olma yolunda ilerliyor. 

AGRO FOOD TECH EXHIBITIONS

Tüm bu gelişmeler ışığında, 20-26 Temmuz 2020 tarihlerinde Avrupa bölgesini hedefleyen Agro Food Tech Europe ve 19-25 Ağustos 2020 tarihlerinde Türki Cumhuriyetleri hedefleyen Uz Agro Food Tech olarak iki ayrı fuar dijital platformda gerçekleştirilecek.

Gıda, Ambalaj ve Tarım firmalarının katılım gerçekleştireceği fuar her üç sektörden toplamda 100 e yakın katılımcı ile gerçekleştirilecek. 

5.000 den fazla uluslar arası ziyaretçi beklenen bu iki organizasyon, fiziki fuarlar ile aynı konseptte katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirecek teknolojik altyapı ile çalışmakta.

7 / 24 İLETİŞİM

Video konferans ve canlı sohbet programı ile katılımcı ve ziyaretçiler anlık görüşmeler ile bir araya gelerek yeni ticari fırsatları değerlendirme imkanına sahip olacaklar. 7 gün ve 24 saat internet üzerinden ulaşma imkanı olan Agro Food Tech Exhibitions kesintisiz iletişim imkanını da sunuyor.

SANAL FUARLAR DEVAM EDECEK

Sanal fuarlara yoğun ilgi olduğunu belirten organizasyon yetkilileri, özellikle bu süreçte ticarete güç katabilmek adına başladıkları bu organizasyonun, fiziki fuarlar ile birlikte önümüzdeki dönemlerde de tamamlayıcı olarak devam edeceğini dile getiriyor. 

Katılımcı firmalardan aldıkları olumlu görüşler ile birlikte aslında sadece pandemi sebebiyle değil, birçok farklı nedenlerden dolayı sanal fuarların devamlı hale geleceğini dile getiren yetkililer, bu nedenlerin başında ulaşım, konaklama, nakliye gibi maliyetlerin ilk sırada yer aldığını belirtti.

Fuar hakkında detaylı bilgi almak isteyen firmalar, info@b2b-fairs.com mail adresinden, 0216 317 75 50 numaralı telefondan iletişime geçebilir ve organizasyon yetkililerinden detaylı bilgi alabilirler.

AGRO FOOD TECH EUROPE –  www.agrofoodtecheurope.com 

UZAGROFOODTECH-  www.uzagrofoodtech.com   

e-Haber Ajansı (e-ha)

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı