kültür sanat

Hadi Hayırlısı-Istakoz’un Haritası filmi, 21 Nisan 2023’de  Sinemalarda

Hakan Bilgin, Cengiz Küçükayvaz, Bülent Çolak, Turgay Tanülkü ve Zeynep Aytek gibi usta oyuncuların kadrosunda yer aldığı "Hadi Hayırlısı-Istakoz Haritası" 21 Nisan 2023'de sinemalarda

Yönetmenliğini Şiar Zaim‘in, görüntü yönetmenliğini Ferit Çetinkaya‘nın yaptığı, senaryosu Davut Bekri ve Cengiz Küçükayvaz tarafından yazılan “Hadi Hayırlısı – Istakoz’un Haritası”  Ana karakterlerini Hakan Bilgin, Cengiz Küçükayvaz, Bülent Çolak, Turgay Tanülkü, Zeynep Aytek, Tevfik Yapıcı, Züleyha Karyağdı, Serap Çetintürk, Gökhan Tevek,Tarık Karyağdı, Burak Khan ve Davut Bekri‘nin oluşturduğu komedi türündeki filmin vizyon tarihi de belli oldu. Willer Film imzalı filmin vizyon tarihi ise 21 Nisan 2023 olarak açıklandı.

HADİ HAYIRLISI- ISTAKOZ’UN HARİTASI FİLMİNİN KONUSU

İki mafya babasının uğrunda gözlerini kararttığı eski bir define haritasının hasbelkader bir araya gelmiş 9 kişinin ellerine geçmesi ve bu harita yardımıyla, bir kilisenin mezarlığında gömülü define sandığını bulmak için yola çıkmaları filmin konusunu oluşturuyor. Kahramanlarımız başlarına geleceklerden habersiz, zengin olma umuduyla sonu belirsiz bir yolculuğa çıkacaklardır.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı