Gündem

KOÇTAŞ, AÇTIĞI 5 YENİ FİX MAĞAZASIYLA İZMİR’DEKİ TOPLAM MAĞAZA SAYISINI 26’YA ÇIKARDI

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, Fix adını verdiği mahalleli formatıyla Türkiye’de yaygınlığını sürdürüyor. Koçtaş, İzmir’in Karşıyaka, Buca, Menemen ve Menderes ilçelerinde 5 yeni Koçtaş Fix mağazasını hizmete açtı. Böylece İzmir’de 22 Koçtaş Fix mağaza sayısına ulaşan Koçtaş, büyük mağazaları ile birlikte şehirdeki toplam mağaza sayısını da 26’ya çıkardı.

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, İzmir’in Karşıyaka, Buca, Menemen ve Menderes ilçelerinde 5 yeni Koçtaş fix mağazasını hizmete açtı. Böylece Koçtaş’ın, 22 Koçtaş Fix ve 4 büyük formatlı mağaza ile birlikte şehirdeki toplam mağaza sayısı 26’ya ulaştı.

 

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Koçtaş Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Konuralp Dağlı, İzmir’de  5 yeni Koçtaş Fix mağazasını hizmete açmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Konuralp Dağlı: “Ekonomik, tarihi ve sosyo-kültürel açıdan Türkiye’nin önde gelen şehirlerden biri olan İzmir’de Koçtaş Fix mağazalarımızın sayısını hızla arttırmanın heyecanı içerisindeyiz. Önümüzdeki dönemde mağaza sayımızı daha da yukarı taşıyarak bölgede büyüme yolculuğumuza devam edeceğiz. Hem dijital kanallarımız hem de yaygınlaşan mağaza ağımızla çok daha kolay ulaşılabilir olurken açmış olduğumuz mağazalarımızda özellikle bölgenin insan kaynağından faydalanarak yerel çalışan istihdamına katkı sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

 

Koçtaş’ın çok kanallı perakendecilikte Türkiye’nin en önemli örneklerinden biri olan mahalleli formatı Koçtaş Fix mağazalarında, en çok satan 5 bin ürünün yer aldığını belirten Konuralp Dağlı: “Koçtaş Fix mağazalarımızda müşterilerimizin hızlı sipariş ekranlarımızda bulabilecekleri yürüme bandından oto lastiğe, mobilyadan elektrikli el aletlerine kadar 70 bini aşkın ürünü ister evlerine ister ücretsiz nakliye imkânıyla en yakın mağazamıza teslim edebiliyoruz. Koçtaş Fix mağazalarımızla perakende müşterilerimizin acil ve temel ihtiyaçlarını kendi mahallelerinde kolaylıkla karşılarken, usta müşterilerimizin de tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir çözüm noktası olmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda mahallelerdeki Koçtaş Fix mağazalarımızla iade, nakliye, montaj gibi tüm satış sonrası hizmetler konusunda müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı