Genel

PUMA’DAN KKTC MİLLİ FUTBOL TAKIMI’NA  ANLAMLI FORMA TASARIMI!

Global spor markası PUMA, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Milli Futbol Takımı için forma tasarladı. Bir formadan daha fazlasını ifade eden tasarımların ön tarafında siyah şerit yer alıyor. Siyah şeritler Kıbrıs şehitlerine saygı duruşunu simgeliyor. Formanın sırt kısmında bulunan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin resmi armasında yer alan barış güvercini ve ağzındaki zeytin dalı ise, “Kıbrıs Türk tarafının duruşunun göstergesi” olarak niteleniyor. Tasarım formalar duayen fotoğrafçı Tamer Yılmaz tarafından objektife alındı.

Köklü spor mirasıyla, Türk futboluna verdiği desteği daha da genişleten ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne taşıyan PUMA, KKTC Milli Futbol Takımı için tasarladığı formalarla da farkını ortaya koyuyor. Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) ve Kemaler Group arasında gerçekleşen iş birliği kapsamında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Milli Futbol Takımı, 3 yıl boyunca PUMA’nın tasarladığı formalarla sahada olacak.

KKTC Milli Futbol Takımı Formaları ünlü fotoğrafçı Tamer Yılmaz’ın Objektifinden!

PUMA’nın; Fenerbahçe, Manchester City, AC Milan gibi Avrupa’nın dev kulüplerinin yanı sıra İtalya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti ve İsviçre gibi Milli Takımların forma tasarımını yapan global tasarım ekibi tarafından KKTC Milli Futbol Takımı için hazırladığı formalar, kırmızı ve beyaz olarak iki ayrı modelden oluşuyor. Türkiye’de üretilen formaların ön tarafında yer alan siyah şerit dikkat çekiyor. Bu şeritler; Kıbrıs şehitlerine saygı duruşunu simgeliyor. Formanın sırt kısmında bulunan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin resmi armasında yer alan barış güvercini ve ağzındaki zeytin dalı ise, “Kıbrıs Türk tarafının duruşunun göstergesi” olarak niteleniyor. Bir formadan çok daha fazla anlam taşıyan bu tasarımı duayen fotoğrafçı Tamer Yılmaz tarafından objektife alındı.

Drycell Teknolojisi ile Maç Boyunca Kuru Formalar

KKTC Milli Futbol Takımı için PUMA’nın hazırladığı formalar nemi ciltten uzaklaştıran ve maç boyunca kuru ve rahat kalmaya yardımcı olan benzersiz dryCELL teknolojisini içeriyor. Formaların yapımında kullanılan %100 geri dönüştürülmüş polyester materyal markanın çevre bilinci ve sürdürülebilirlik konularına verdiği önemi vurgularken, aynı zamanda oyunculara üstün uyum ve hareket kabiliyeti sağlıyor.

 

PUMA

PUMA, ayakkabı, giyim ve aksesuar tasarlayan, geliştiren, satan ve pazarlayan dünyanın önde gelen Spor Markalarından biridir. 70 yılı aşkın süredir PUMA, dünyanın en hızlı sporcuları için hızlı ürünler yaratarak sporu ve kültürü durmaksızın ileriye taşımaktadır. PUMA, Futbol, Koşu ve Antrenman, Basketbol, Golf ve Motor Sporları gibi kategorilerde performans ve spordan ilham alan yaşam tarzı ürünleri sunmaktadır. Spor etkilerini sokak kültürüne ve modasına getirmek için ünlü tasarımcılar ve markalarla iş birliği yapar. PUMA Group, PUMA, Cobra Golf ve stichd markalarının sahibidir. Şirket, ürünlerini 120’den fazla ülkede dağıtır, dünya çapında 16.000’den fazla kişiyi istihdam eder ve genel merkezi Herzogenaurach / Almanya’dadır. https://about.puma.com/

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı