Mekanlar

Tarihi Kordonboyu’nda Yepyeni bir Otel

Pasaport Pier Hotel efsanelere sahne olmuş Ege Denizi’ni kucaklayan İzmir körfezi ve yaz akşamlarının imbat rüzgârıyla baş başa bir konaklama imkânı sunuyor.Denize sıfır konumu, modern ve klasik çizgilerin bir arada kullanıldığı konforlu ve şık mimarisi ile unutulmayacak bir deneyim yaşatıyor.

İzmir’in Tam Kalbinde

Pasaport Pier Hotel, İzmir’in tam kalbinde bir konaklama imkânı sunmaktadır. Tarihi Pasaport İskelesi’ne komşu olan otelimiz, İzmir’in simgelerinden Kordonboyu üzerinde yer almaktadır.
İmbat esintileri ile serinleyen İzmir akşamlarında, Pasaport Pier Hotel’den sokağa adımınızı attığınızda, İzmir’de olduğunuzu hissedeceksiniz.

Her Anından Keyif Alacaksınız

Her biri Pasaport Pier’e özel olarak seçilmiş ürünlerden oluşan kahvaltınızı bitirdikten sonra kendinizi renkli ve cıvıl cıvıl bir İzmir gününe bırakabilirsiniz. Pasaport Pier’den dışarıya adım attığınız anda Kordonboyu’nda sıralanmış sayısız cafelerden birini seçebilir ya da Sevgi Yolu üzerinden yürüyerek kendinizi Kültür Park’ın serin ve taze havasına bırakabilirsiniz.
Kordonboyu’ndan Alsancak Kıbrıs Şehitleri’nin renkli dünyası da yine otelimize yürüme mesafesindedir. Rotanızı aksi istikamete çevirdiğinizde de 10 dakikalık bir mesafe ile İzmir’in en eski çarşısı olan Kemeraltı’na ve onun bedestenlerine ulaşabilirsiniz.

İş Seyahatleriniz İçin

Türkiye’nin dünyaya açılan en önemli kapılarından biri olan İzmir Limanı’na yürüme mesafesinde konumlanan Pasaport Pier Hotel, iş seyahatleriniz için eşsiz bir lokasyonda bulunmaktadır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı