Gündem

Al Pacino’nun Başrolde Olduğu Yaşanmış Bir İhanetin Çarpıcı Hikayesi  “Amerikan Haini” Türkiye’de İlk Kez TV Ekranlarında!

SPI International, 2021’nin en dikkat çekici filmlerinden birini FilmBox Extra ve streaming platformu FilmBox+ ekranlarında Türkiye prömiyeri olarak sunuyor. FilmBox Original içeriği Amerikan Haini (American Traitor), bir avukatın kendi yargılarına ve düşüncelerine aykırı olsa da Nazilerle ilişkilendirilen bir sanığı savunma sürecini konu alıyor. Gerçek bir olayı konu alan bir kitaptan senaryolaştırılan ve 1940’ların sonunda geçen öyküsüyle bir dönem filmi özelliği de taşıyan bu heyecanlı filmde başrolü, Hollywood’un en büyük efsanelerinden Al Pacino üstleniyor.

6 kıtada, 69 ülkede milyonlarca kişiye hizmet veren uluslararası medya kuruluşu SPI International; son derece sürükleyici bir filmi, aksiyon ve gerilim ağırlıklı filmlere ağırlık veren FilmBox Extra kanalında ve izleyici odaklı yeni nesil streaming platformu FilmBox+ ekranlarında TV prömiyeri olarak sunuyor. 2021 yılı FilmBox Original içeriği Amerikan Haini (American Traitor), 1940’ların sonunda yaşanan gerçek bir olaydan yola çıkan bir hukuk ve ihanet öyküsünü konu ediyor.

Yedinci sanatın en büyük baş yapıtları arasında ilk sıralarda gösterilen “Baba” üçlemesi ve birçok büyük filmde yer alan, Hollywood’un en büyük efsanelerinden Al Pacino, vatan haini suçlamasıyla yargılanan bir sanığı savunan avukat James J. Laughlin rolünde, bir kez daha unutulmaz bir performans sergiliyor. Michael Polish’in yönetmenliği üstlendiği filmde Al Pacino’ya, güzel aktris Meadow Williams ve Carsten Norgaard eşlik ediyor.

Amerikan Haini (American Traitor)

FilmBox Original içeriği olan film, İkinci Dünya Savaşı ve sonrasında yaşanan gerçek bir hukuk ve ihanet öyküsünü konu alıyor. Mildred Gillars (Meadow Williams) isimli bir Amerikan vatandaşı, savaş döneminde Nazi propagandası içeren yayınlar yapar ve bu kadınla kendisine Axis Sally lakabını takan Amerikan askeri arasında, zamanla bir sevgi-nefret ilişkisi oluşur. Savaş bitiminde Berlin’de tutuklanan Mildred Gillars, ihanet suçu ile mahkeme karşısına çıktığında, avukat olarak görevlendirilen James J. Laughlin’in kendi düşüncelerini bir yana bırakıp sanığı savunmaya odaklanması gerekecektir.

Türkiye ekran prömiyeri olarak yayına girecek olan “Amerikan Haini”, 26 Kasım itibariyle FilmBox Extra ve FilmBox+ ekranlarında izlenebilecek.

Aksiyon filmlerini, kesintisiz ve HD kalitesinde FilmBox Extra ekranlarında izlemek isteyen sinemaseverler, kanala Türksat KabloTV 337. kanal üzerinden ulaşabiliyor. FilmBox Extra içeriklerine ayrıca www.filmbox.com web sitesi ve FilmBox+ uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.

Fragman Linki

https://youtu.be/_2zYOIMrU7g

 

Bilgi için:  Tuğba Balıkçıoğlu / PRactice Communication Management tugba@practicecomm.com

SPI International Hakkında 

42 televizyon kanalı ve farklı dijital ürünleriyle 6 kıtada faaliyet gösteren global bir medya şirketi olan SPI International (bir CANAL+ şirketidir); yayıncılık ve içerik dağıtımı alanlarında dünyanın önde gelen oyuncuları arasında yer almaktadır. SPI International; Polonya, Çekya, Romanya, Sırbistan ve Hollanda gibi önemli Avrupa pazarları başta olmak üzere Doğu ve Orta Avrupa, Batı Avrupa, BDT ve Eski-Yugoslavya bölgelerinde çeşitli ücretli ve ücretsiz TV kanallarının operatörlüğünü üstlenmektedir. SPI Group; FilmBox, Film1, Kino Polska, Stopklatka, Dizi gibi izleyicilerin evlerinde aşina oldukları köklü markaların ve farklı tematik kanalların yanı sıra aralarında FilmBox+’ın da yer aldığı streaming (dijital anlık yayın akışı) servislerini de bünyesinde birleştirmektedir. Dünya çapında 700’den fazla operatörle iş birliği bulunan SPI, gelişmiş teknolojisi sayesinde abonelerinde düzenli yayınlarına ve seç-izle içeriklerine ulaşma imkanı sunmaktadır. Önde gelen film tedarikçisi ve televizyon programcısı kimliğini uluslararası pazarda 25 yılı aşkın bir süredir sürdüren SPI International, büyük lisans tedarikçileri iş birliğiyle yüksek talep gören ilgi çekici içerikler sunar. www.spiintl.com

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı