Gündem

Avatar ve Terminatör’ün Yıldızı ile Amerikalı Rapçinin “Western” Düellosu…

SPI International, 2021’nin en dikkat çekici filmlerinden birini FilmBox Extra ve streaming platformu FilmBox+ ekranlarında Türkiye ekran prömiyeri olarak sunuyor. FilmBox Original içeriği Son Evlat (The Last Son), bir kehanete göre çocuklarından biri tarafından öldürüleceğini öğrenen kanun kaçağı Isaac LeMay’in, laneti ortadan kaldırmak için tanımadığı çocuklarının peşine düşmesini öyküleştiriyor. Avatar ve Terminatör’ün yıldız oyuncusu Sam Worthington ile ABD’Li rapçi, oyuncu Colson Baker (Machine Gun Kelly) bu muhteşem western filminde kozlarını paylaşıyor.

6 kıtada, 69 ülkede milyonlarca kişiye hizmet veren uluslararası medya kuruluşu SPI International; son derece sürükleyici bir “western”i, aksiyon ve gerilim ağırlıklı filmlere ağırlık veren FilmBox Extra kanalında ve izleyici odaklı yeni nesil streaming platformu FilmBox+ ekranlarında TV prömiyeri olarak sunuyor.

FilmBox Original içeriği Son Evlat (The Last Son), bir kehanete göre çocuklarından biri tarafından öldürüleceğini öğrenen kanun kaçağı Isaac LeMay’in, laneti ortadan kaldırmak için tanımadığı çocuklarının peşine düşmesini anlatan bir western öyküsü. Uzun süredir kayıp olan oğlu Cal dahil olmak üzere tanımadığı çocuklarının peşine düşen kanun kaçağı rolünde, Avatar ve Terminatör’ün usta oyuncusu, Avustralyalı aktör Sam Worthington var. Oğlu Cal’i ise güzel oyuncu Megan Fox ile ilişkisiyle gündemden düşmeyen, ABD’li rapçi, oyuncu Colson Baker (Machine Gun Kelly) canlandırıyor. Kanun kaçağı LeMay’in peşinde ödül avcıları ve Şerif Solomon (Thomas Jane) olmasına karşın LeMay, çocuklarını durdurmanın ve laneti sona erdirmenin bir yolunu bulmalıdır. Ancak, bunu yapması kolay olmayacaktır.

Aksiyon ve dramı western tarzı ile harmanlayan The Last Son/ Son Evlat, ABD’li yönetmen Tim Sutton’ın imzasını taşıyor. FilmBox Original içeriği olan filmde, Sam Worthington ve Colson Baker’a, Thomas Jane ve güzel oyuncu Heather Graham eşlik ediyor.

Türkiye ekran prömiyeri olarak yayına girecek olan “The Last Son/ Son Evlat”, 26 Aralık itibariyle FilmBox Extra ve FilmBox+ ekranlarında izlenebilecek.

Aksiyon filmlerini, kesintisiz ve HD kalitesinde FilmBox Extra ekranlarında izlemek isteyen sinemaseverler, kanala Türksat KabloTV 337. kanal üzerinden ulaşabiliyor. FilmBox Extra içeriklerine ayrıca www.filmbox.com web sitesi ve FilmBox+ uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.

Fragman Linki

https://www.youtube.com/watch?v=yEIjqzb06WM

Bilgi için:  Tuğba Balıkçıoğlu / PRactice Communication Management tugba@practicecomm.com

 

SPI International Hakkında 

42 televizyon kanalı ve farklı dijital ürünleriyle 6 kıtada faaliyet gösteren global bir medya şirketi olan SPI International (bir CANAL+ şirketidir); yayıncılık ve içerik dağıtımı alanlarında dünyanın önde gelen oyuncuları arasında yer almaktadır. SPI International; Polonya, Çekya, Romanya, Sırbistan ve Hollanda gibi önemli Avrupa pazarları başta olmak üzere Doğu ve Orta Avrupa, Batı Avrupa, BDT ve Eski-Yugoslavya bölgelerinde çeşitli ücretli ve ücretsiz TV kanallarının operatörlüğünü üstlenmektedir. SPI Group; FilmBox, Film1, Kino Polska, Stopklatka, Dizi gibi izleyicilerin evlerinde aşina oldukları köklü markaların ve farklı tematik kanalların yanı sıra aralarında FilmBox+’ın da yer aldığı streaming (dijital anlık yayın akışı) servislerini de bünyesinde birleştirmektedir. Dünya çapında 700’den fazla operatörle iş birliği bulunan SPI, gelişmiş teknolojisi sayesinde abonelerinde düzenli yayınlarına ve seç-izle içeriklerine ulaşma imkanı sunmaktadır. Önde gelen film tedarikçisi ve televizyon programcısı kimliğini uluslararası pazarda 25 yılı aşkın bir süredir sürdüren SPI International, büyük lisans tedarikçileri iş birliğiyle yüksek talep gören ilgi çekici içerikler sunar. www.spiintl.com

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı