İzmir Gündemi

Başarılı Oyuncu Esra Gezginci Ege Time Dergisi Cafe Sohbetleri’ne Konuk Oldu

Ege Time Dergisi Cafe Sohbetleri Programı’nda kafeler kapanmadan son sohbetimizi Müstakil Art Cafe Studio’da güleryüzlü, pozitif, enerji ve ışık saçan başarılı oyuncu Esra Gezginci ile gerçekleştirdik.
Bediz Saka’nın yönetiminde yapılan sohbet programında Esra Gezginci oyunculuk serüvenini dürüst, açık bir dille anlattı.
Cafe Sohbetleri keyifli, kahkaha dolu anlarıyla pek yakında sitemizde ve Youtube kanalımızda sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Esra Gezginci 1988 yılında İzmir de doğdu. Aslen Boşnak olan yetenekli oyuncu kariyerine tiyatro ile başladı. Çocukluğundan itibaren hayallerinin peşinden giderek hedeflerini destekleyen bir bölüm de başarıyla yetenek sınavlarını geçti ve Ege üniversitesinde 4 yıl boyunca sahne oyunculuk dünya dansları ve bir oyuncunun alması gereken bütün dersleri alarak başarılı bir şekilde mezun oldu. Belediye tiyatroların da sahne alan, kendi yazdığı komedi oyunlarının da yer yer sahnelenmesi ile çok başarılı giderek ilerleyen zamanlar da henüz üniversite öğrencisi iken televizyon da ilk kez Tatar Ramazan dizisiyle Şengül karakteri ile ekranlar da yer aldı. Sonrasında yedinci koğuştaki mucize filminde kaymakamın karısı rolüyle ilk sinema filminin de yer aldı sonrasında başarılı oluşunu ve set ortamlarında yeteneği ve mütevazi duruşuyla Türkiye’nin çok başarılı yönetmen ve yapımcılarının dikkatini çekti. Böylelikle iki Şafak arasında yurt dışı ödüllerini alan filmde Hanife isimli köylü kadını canlandırdı. Her şeye rağmen filminde Almanya da yaşayan Nesibe karakterini oynadı. Arka sokaklarda yaşlılara zulmünden Seda karakterini canlandırdı. Bunların yanında birçok reklam Filmi ve şu an son yaz isimli dizi de Banu karakterini oynamaya devam etmekte.

Esra Gezginci Web Sitesi : www.esragezginci.com

Esra Gezginci

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı