Gündem

Birce Akalay, marka yüzü olduğu Neutrogena Retinol Boost serisinin reklam filminde cilt güzelliğiyle hayranlık uyandırdı.

90 yılı aşkın deneyimi ve cilt sağlığı alanındaki araştırmaları ile dermatoloji alanında lider cilt bakım markası Neutrogena, yeni marka yüzü Birce Akalay’ın cilt güzelliğiyle hayranlık uyandırdığı reklam filmini yayınladı.

Birce Akalay, reklam filminde markanın en yeni serisi olan ve kırışıklık, elastikiyet, parlaklık kaybı, kuruluk, koyu leke görünümüyle savaşan Retinol Boost ürünlerini tanıtıyor. Retinol Boost Serisi içerdiği saf retinol, mersin bitkisi özü ve hiyalüronik asit ile ciltteki yaşlanma belirtilerini yalnızca bir haftada gözle görünür şekilde azaltarak daha genç ve sağlıklı görünüme kavuşturuyor. Hücrelerin yenilenmesini hızlandıran saf retinolün başrolde olduğu seri, güçlü içerik ve benzersiz formülüyle cilt bariyerini güçlendiriyor.

Ali Ata Akel yönetmenliğinde gerçekleşen lansman filmi, yaşlanma karşıtı cilt bakım dünyasında tüketicilerin maruz kaldığı abartılı söylemlere, boş iddialara ve etkisiz ürün deneyimlerine dikkat çekiyor. Amerika’nın bir numaralı retinol markası olan Neutrogena’nın, 25 yıllık retinol uzmanlığı ile geliştirdiği Retinol Boost serisi, tüketicileri yaşlanma karşıtı cilt bakımında noktayı koymaya davet ediyor.

Bu zamana kadar denenmiş tüm yaşlanma karşıtı rutinlerini unutturacak, klinik olarak kanıtlanmış etkisi ile tüketiciyi gerçek performansı deneyimlemeye davet eden Retinol Boost Serisi’nin lansman filmi, Louder İstanbul imzası taşıyor.

Reklam Çekimi Krediler

Reklamveren: Johnson & Johnson / NeutrogenaReklamveren Temsilcileri: Ayça Evrenkaya, Selda Öztürk, Alperen Özkan

Reklam Ajansı: Louder İstanbul ECD: Burak BozkayaKreatif Ekip: Betül Korkmaz, Selda Efendioğlu, Arman Serkizyan, Özkan Kale

Marka İlişkileri Ekibi: Beyza Bozkurt, Ece AtağProdüksiyon: KitchenYapımcı: Çağla Demirbaş, Görkem YararYönetmen: Ali Ata AkelStyling: Hakan Öztürk

Saç: İbrahim Zengin

Makyaj: Elçin MutluStratejik Marka Danışmanlığı: Zero Point Project

Medya Ajansı: UM Worldwide

Mecra: Tv, dijital

Fotoğraf Çekimi Krediler

Reklamveren: Johnson & Johnson / Neutrogena

Reklam Ajansı: Louder İstanbul

Prodüksiyon: Kitchen

Fotoğraf Sanatçısı: Emre Doğru

Styling: Hakan Öztürk

Saç & Makyaj: Önder TiryakiMecra: Açık hava, dijital

 

Stratejik Marka ve İletişim Danışmanlığı: The Zero Point Project

CSO: Ulaş Bozan

Head of Research&Insight: Ece Ertan

Strategy Manager: Hazal Tokatlıoğlu

Medya Ajansı: UM Worldwide

Medya Planlama Ekibi:

Associate Director: Seda Ergül

Sr. Planner: Hilal Şener

Digital Associate Director: Sinem Coşkun

Digital Strategy Manager: Simge Ekiz

 

 

Neutrogena Hakkında

Dermatologlar tarafından geliştirilen ve cilt sağlığını odağına alan Neutrogena, 1930’da film endüstrisi ve güzellik salonları tedarikçisi Emanuel Stolaroff tarafından kuruldu. 1954 yılında üretilen ve cildi kolayca temizleyen berrak sıvı sabun formülünü 1962 yılında şirketin adının duyurulmasını sağladı. Saç ve cilt bakım pazarları için yeni ürünler üretmeye devam eden marka 1983 yılında ilk SPF güneş koruması içeren nemlendirici “Oil-Free Moisturizer”ı tanıttı. 2018 yılında devrim niteliğindeki “Skin360” teknolojisi ile tüm cilt tiplerini kişiselleştirilmiş cilt bakımı ile tanıştırdı. Neutrogena bilim adamlarının ilk stabilize retinolü keşfetmesiyle başlayan 25 yıllık deneyimiyle ortaya çıkan Retinol Boost formülleri uluslararası bilim adamları tarafından, 4.000’den fazla gönüllüyle, 100’den fazla klinik çalışmada ve 20’den fazla aktif patentle test edildi. Amerika’nın bir numaralı cilt bakım markası Neutrogena herkesi daha sağlıklı bir cilde kavuşturma misyonuyla ve “Sağlıklı cilt güzel cilttir,” felsefesiyle çalışmaya ve her ihtiyaca yönelik tasarlanan ulaşılabilir ürünler üretmeye devam ediyor.

 

 

Johnson &Johnson Hakkında

1886 ‘da ABD’nin New Jersey eyaletinin New Brunswick şehrinde Johnson kardeşler tarafından kurulan Johnson & Johnson, dünyanın en geniş ürün yelpazesine sahip üreticisidir.

Dünyanın 60 ülkesinde, yaklaşık 125,000’den fazla çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

İnsanların sağlığını ve esenliğini ileriye götürmek için yenilikçi fikirler, ürünler ve hizmetler üreten Johnson & Johnson, her gün dünyanın her yerinden bir milyarı aşan insanın yaşamlarına dokunmak için çalışmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı