Uncategorized

ÇETİN ÇETİNTAŞ YENİ KİTABININ ÖN SATIŞIYLA LİSTELERE SIĞAMADI

Yoga üzerine yaptığı çalışmaların yanı sıra yazdığı kitaplarla da birçok kişiye ilham olan Çetin Çetintaş, Destek Yayınları etiketiyle çıkan yeni kitabı “Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı” ile ön satıştaki başarısına rağmen çok satanlar listesine alınmasa dahi gönüllerde ilk sıraya yerleşti. Çetintaş, bu olay sonrasında yıl sonuna dek kitabın tüm gelirini hayvan barınaklarına bağışlayacağını sosyal medya hesabından açıkladı. 

Yogaya yaptığı katkıların yanı sıra yazdığı her kitapla konuşulmaya devam eden Çetin Çetintaş, sekizinci kitabı Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı ile ön satışta gönüllerde de ilk sıraya yerleşti. Destek Yayınları etiketiyle sadece D&R’ın web sitesinde bir hafta boyunca ön satışta olan kitap, yaptığı birçok yeni baskıya karşın çok satanlar listesine alınmamasına rağmen okurunun gözünde birinci oldu. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada duruma sitem eden Çetintaş “Rekor bir satış yaptığımız için bu hafta listede bile değiliz çünkü listeye sığamadık” mesajını verdi. Birçok yazar da D&R ile benzer sorunları daha önce yaşadığını paylaşarak Çetintaş’a destek paylaşımları yaptı.

Çetin Çetintaş’ın Kurmanadyam alt başlığını taşıyan Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı kitabı, ön satış döneminde okurlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Bir hafta süren ön satış döneminin ilk iki gününde 15, bir haftalık süre sonunda ise 25. baskıya ulaşan kitap, tüm kategorilerde zirveye oturmasına rağmen çok satanlar listesine alınmadı. Konuya dair sosyal medyadan yaptığı açıklamasında tepkisini dile getiren Çetintaş “Bu hafta gelen rakamlarda en çok satan kitap olmamıza rağmen D&R bizi listeye bile eklemedi. Sanırım liste satışlara göre değil listede kimin en başta olmasını uygun görüyorsa o şekilde düzenleniyor” dedi. Ulaşılması güç bir başarıya imza atmasına rağmen hak ettiği verilmeyen kitap, okurlarının desteğiyle genel satışın ilk günlerinde daha büyük bir ilgiyle ve coşkuyla karşılandı.

Çetin Çetintaş, Kitaptan Elde Ettiği Tüm Geliri Yıl Sonuna Dek Hayvan Barınaklarına Bağışlayacak

Kitabın ön satışından elde edilen tüm geliri hayvan barınaklarına bağışlayan Çetin Çetintaş, karşılaştığı durum sonrasında kararını değiştirdi ve “Bu olayın üzerine bu kitaptan bu yıl boyunca elde edilen tüm gelirimi hayvan barınaklarına bağışlayacağımı açıklıyorum” dedi.

Çetin Çetintaş’ın tarih, mitoloji ve sembolizmin üzerine yaptığı araştırmalar ile kitapseverleri hayvanların dünyasına ortak ettiği yeni kitabı “Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı”na kitap satan her yerden ulaşılabilir.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı