Köşe Yazıları

Ege Time İlk Sayısı Çıktı

“En uzun yolculuklar bile, tek bir adımla başlar.” Lao Tzu

Merhaba Sevgili Ege Time Dergisi okuyucuları.
Yoğun bir tempo ve heyecanla hazırladığımız dergimizin ilk sayısını dopdolu bir içerik ile sizlere sunuyoruz.

Ege Time Dergisi bir boşluğu doldurmaktan öte yeni şeyler ortaya koymak için hazırlandı. Türkiye’nin sanayi, spor, kültür ve sanat adına gözbebeği şehirlerimizi barındıran güzel Egemizi tüm yönleri ile anlatan bu dergi ile hem yöre insanı hem diğer şehirlerimizde yaşayan ve Ege’yi takip eden kişiler bu bölgede olan gelişmeleri ve olayları objektif kalemlerden izleme şansına sahip olacaklardır.

Ege Time Dergisi okuyucuları bu dergi ile tüm Ege’yi ellerinin altında bulundurabilecek ve çok daha yakından farklı bakış açıları ile tanıma fırsatı bulacaklardır.

İlk sayımızda olduğu gibi bundan sonra da her sayımızda Ege’ye yön veren siyasetçi, sanayici, iş insanı, sanatçı, sporcu gibi birçok önemli ve değerli kişileri okuyucularımız daha yakından tanıma şansını elde edeceklerdir.

Sözlerimi, siyasete, ekonomiye, spora, kültür ve sanata yön veren Ege Bölgesi’nin tanıtımına katkı sağlamak amacı ile merhaba dediğimiz yayın hayatımızın uzun soluklu olmasını temenni ederek sonlandırıyor ve bir sonraki sayımızda görüşmek üzere hepinize keyifli okumalar diliyorum. Saygılarımla

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı