kültür sanat

Güneş’ten dolu dolu Berlin Çıkarması!

Son dönemin yükselen isimleri arasında adından sıkça bahsettiren Güneş, yeni müzik çalışmaları için Berlin’de soluğu aldı. Almanya’nın sevilen rap sanatçısı ENO ile birlikte bu ay çıkaracağı feat parçası için stüdyoya giren genç yetenek, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

ATLANTİS turnesi kapsamında Türkiye’de ve yurt dışında konserlerine devam eden R&B müziğin yıldızı Güneş, yeni çalışmaları için Berlin’i tercih etti. Rap müziğin genç sanatçısı ENO ile yeni çalışmalarını tamamlayan sanatçı hem iş hem de tatil yaptı. Almanya’da birçok ödüle sahip olan ünlü prodüktör Nico Chiara eşliğinde hazırlanan şarkı Rap,Drill, R&B müziğin tınılarını taşıyor.

 

M.O.B Entertainment Rap Müziğin Genç Yeteneklerini Desteklemeye Devam Ediyor!

Merkezi Almanya’da bulunan plak şirketi M.O.B Entertainment, Türkiye’nin ardından Almanya’da da faaliyete başladı. Birçok rap sanatçısını bünyesinde bulunduran şirket, genç yetenekleri desteklemeye ve dünya çapında duyurmaya devam ediyor. Son dönemin ses getiren sanatçısı Güneş, yurt dışında yeni projelere imza atmaya devam ederken Almanya’nın en popüler Rap sanatçısı ENO ve dünyaca ünlü Prodüktör Nico Chiara ile stüdyoya kapandı. Yeni şarkı çok yakında müzikseverler ile buluşacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı