Gündem

HİLAL ALTINBİLEK, ŞAHANE HAYATIM İLE İTALYA’DA DÜZENLENEN ULUSLARARASI TELEVİZYON DİZİLERİ FESTİVALİ MATERA FICTION’a KATILIYOR

Ay Yapım’ın sevilen dizisi Şahane Hayatım’ın yıldızı Hilal Altınbilek, 4-8 Haziran 2024 tarihlerinde İtalya’nın Matera şehrinde düzenlenen Matera Fiction Festivali’ne katılıyor. 

Popüler kültürü ve trendleri küresel olarak etkisi altına alan televizyon dizilerinin başarısını mercek altına almayı amaçlayan Matera Fiction dizi festivalinin ikincisi, 4-8 Haziran tarihleri arasında İtalya’nın sevilen şehri Matera’da gerçekleşecek. Global televizyon endüstrisinin önde gelen yapım ve aktörlerini biraraya getiren festivale bu yıl Türkiye’den Hilal Altınbilek katılacak. Şahane Hayatım dizisinde canlandırdığı Şebnem Gümüşçü karakteriyle bir kez daha yıldızı parlayan Hilal Altınbilek, uluslararası dizi sektöründe Akdeniz bölgesinde lider konumda olan Türkiye’den festivale katılan tek oyuncu olacak.

 

Hilal Altınbilek, basın buluşmasının ardından festivalin 3. gününde Şahane Hayatım’ın özel gösterimine katılacak, ardından izleyicilerin sorularını yanıtlayacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı