Gündem

İBRAHİM EMRE KÖROĞLU ADAYLIK BAŞVURUSU YAPTI

KÖROĞLU; “HALKIMIZ İÇİN, HALKIMIZLA BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIM”

Bodrum’un tanınan ve başarılı iş insanlarından Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum Belediye Meclis Üyesi ve parti sözcüsü İbrahim Emre Köroğlu, Bodrum Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusu yaptı.

 

Gençlik kollarından itibaren Cumhuriyet Halk Partisi’nin birçok kademesinde görev alan, kurucu yönetiminde olduğu veya yönetim kurulunda bulunduğu sivil toplum kuruluşlarında önemli çalışmalara imza atan Emre Köroğlu başvuru dosyasını, CHP Bodrum İlçe Binası’nda İlçe Başkanı Tuna Işın’a teslim etti.

 

“BABA OCAĞI OLARAK KABUL EDİYORUM.”

 

Başvuru dosyası teslimi sonrasında kısa bir açıklama yapan Emre Köroğlu, Gençlik kollarından günümüze kadar partinin bir çok kademesinde görev aldığını belirterek, “Baba ocağı olarak kabul ettiğim Cumhuriyet Halk Partisi içinde yapılan siyaset ve onun getirdiği makamlar, daha güzel bir yaşamı kurabilmek adına araç olmaktan başka bir şey olmadığı bilinciyle Bodrumu birlikte yönetmek adına çıktığım bu yolda özellikle baştan söylemek istiyorum ki her şeyden önce Bodruma sadakatle bağlı ve korumacı olacağım.” Dedi.

 

“HALKIMIZ İÇİN, HALKIMIZLA BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIM”

 

“Halkımız için, halkımızla birlikte çalışacağım” diyerek sözlerine devam eden Emre Köroğlu, “Kentini seven, kentini koruyan, kenti için sorumluluk alan ortak bir aklı hep birlikte inşa edeceğimize yürekten inanıyorum. Yerel demokrasi özelinde, aldığımız kararların bugünü olduğu kadar geleceğimizi de etkileyeceği bilinciyle, kararların alınması ve uygulanması noktasında halkın doğrudan katılımını sağlamak için seve seve yetki paylaşımı yapacağım halkımızın iradesine sonuna kadar saygılı olacağımın sözünü veriyorum. Bu benzersiz Akdeniz kasabasında mutluyuz ve bu mutluluğun sonsuza kadar sürmesi, ondan aldığımızdan çok daha fazlasını ona vermekle mümkün olabilir.” dedi.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı