Ekonomi Haberleri

İNŞAAT SEKTÖRÜ WORKINDO’DA BULUŞUYOR

İnşaat sektörünün online pazaryeri ve kariyer platformu Workindo.com’un üye sayısı 100.000’i aştı.

İnsan kaynaklarından hizmet-alım satımına, malzeme tedarikinden taşeron bulmaya, inşaat sektöründe komple çözümler sunan Workindo, 100.000’i aşkın üye sayısına ulaşarak istikrarlı büyümesine devam ediyor.

Sektörün buluşma noktası haline geldiklerinin altını çizen Workindo CEO’su Erhan Kocabaş, “Kısa bir sürede sektörün tüm katmanlarına ulaşıp, 100.000 gibi bir rakamı aşmış olmaktan dolayı çok mutluyuz. İnşaat gibi tüm kanalları geleneksel şekilde işleyen bir sektörde, online bir platformun bu rakamları görmesi bizi gururlandırıyor. Dijitalleşen dünyada artık tüm işlemlerin online platformlara kaydığı bir gerçek ve pandeminin etkisi de bu değişim sürecini oldukça hızlandırdı. Biz de Workindo olarak her biri alanında uzman ekip arkadaşlarımızla ve uyguladığımız büyüme stratejileriyle değişen dünyada sağlam bir yer edinmeyi hedefliyoruz.

Üyelik almaya başladığımız ilk yıl olan 2020’de toplamda 28.000 üye kazandık. Yılı hedefimizin üzerinde tamamladıktan sonra çalışmalarımızı hızlandırmamızın neticesinde 2021’in ilk 4 ayında 78.000 kişi daha platformumuza üye oldu. Geçtiğimiz yılın toplam üye sayısını artık aylık olarak kazanıyoruz ve ilk 4 ayda geçtiğimiz yılı 2.7’ye katladık.” dedi.

“Dünya inşaat sektörünün en çok kullanılan platformu olmaya kararlıyız.”

Workindo’nun ikinci yılında sadece Türkiye’ye odaklanmayı bırakıp yönlerini global hedeflere çevirdiklerini ve tüm dünyaya yönelik çalışmalar yapmaya başladıklarını belirten Erhan Kocabaş, “Önümüzdeki birkaç yıl için hedefimiz, üye sayımızı 10 katına çıkarmak ve bunun yanında her sene 2 yeni ülkeye açılmak. Artık hedeflerimizi belirlerken sadece Türkiye’deki değil, tüm dünyadaki inşaat sektörünü göz önünde bulunduruyoruz. Potansiyelimizi sonuna kadar kullanmaya ve dünya inşaat sektörünün en bilinen ve en çok kullanılan platformu olmaya kararlıyız.” dedi.

Ayrıntılı Bilgi: https://workindo.com/tr/

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı