Genel

Kadınların Adil Üretimlerini Destekleme Projesi Başvuruları Başladı!

Türetim Ekonomisi Derneği, Fransa'nın Ankara Büyükelçiliği desteği ile Kadınların Adil Üretimlerini Destekleme Projesi için çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz ay İzmir Fransız Kültür Merkezi’nde tanıtımı yapılan eğitim programına başvurular açıldı.

Fransa’nın Ankara Büyükelçiliği desteği ile Türetim Ekonomisi Derneği tarafından yürütülen Kadınların Adil Üretimlerini Destekleme Projesi’nin temel amacı, kadınları ekonomik alanda güçlendirmek ve üretim süreçlerinin adil olmasına katkıda bulunmak. Proje kapsamında kadın üreticiler, sosyal ve ekonomik olarak güçlenirken, adil ekonomi konusunda teknik bilgi ve uzmanlık edinecekler.

Program, 10 hafta sürecek çevrimiçi dersler, açık kaynaklı öğrenme materyalleri ve mentorluk süreçleri içeriyor. Türetim ekonomisi, üretim süreci planlama, adil dijital pazarlama, finansal sürdürülebilirlik, yönetişim ve sürdürülebilir marka olma gibi konularda eğitimler verecek.

Eğitim başvuruları için son tarih 11 Aralık!

Üreticilerin dayanışma içerisinde öğrenmesine ve deneyim kazanmasına katkı sağlayacak olan eğitim programının başvuruları 11 Aralık 2022 tarihine kadar devam edecek. Eğitimlere tam katılım motivasyonu olan ve hali hazırda üretim yapan kadınlar için hazırlanan eğitim projesi başvuruları aşağıdaki bağlantıdan yapılabilir. Başvuruya ve projeye dair tüm sorular için busra@turetimekonomisi.org mail adresinden bilgi alınabilir.

Eğitim Başvuru Linki : https://forms.gle/hqBmcPHgM6okBheo8

Proje Hakkında Detaylı Bilgi: https://turetimekonomisi.org/kadinlarin-adil-uretimlerini-destekleme-projesi/

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı