kültür sanat

Nazan Arısoy’un merakla beklenen eseri “KOZ” yayınlandı.

Arısoy'un daha önceki kitaplarından önemli derecede farklı bir konuyu işlediği "KOZ", yazarın Türkiye'de piyasaya sürülen 14. kitabıdır.

“KOZ” KİTAP TANITIM METNİ

Hikayemizin kahramanı Agah’ın, adalet duygusu ile dolu yaşamı, idealist meslek erbabı tutumu, bir evlat sahibi olduğunda değişime girer. Hayata eksik başlayan hasta evladı Arden’i yaşatma çabasında olan idealist bir adamın yaşam mücadelesine ve dönüşümüne şahit olacağımız hikayemizde; yan öykü olarak İranlı kadın yazar Melike’nin de yaşam öyküsünü, yolları kesiştikten sonra ortak kaderlerinde neler yaşadıklarını anlatacağız.

Okuyucunun heyecanla takip edeceği sürükleyici bir hikayedir. Seri olarak düşünülen hikayemiz, Melike ve Agah’ın gelecek serilerde yaşayacağı olağanüstü hikayelerle desteklenecektir.

İnancın bir insanın yaşamındaki yeri ve değerini gözler önüne serecek olan hikayemiz, erdemli olmak ve beşer hatalarının içinde kaybolsak da insan kalmak için yaşadığımız mücadeleyi anlatacak. Hikayemiz sayesinde insanların yüreklerine, zihinlerine ayna tutacağız.

Bu kitabın yazımına vesile olan çeşitli hastalıklarla mücadele eden esin perileri; yaşamsal engeli olan tüm canlar ve o kıymetli canlara bu yolculuklarında yoldaş olan aileleri, sevenleri, vicdan sahibi yardımseverlerdir.

Kitabım, bu zorlu yaşamın gerçek kahramanlarına ithaf edilmiştir.

Hikâyenin içinde yer alan tüm kahramanlar, kurum ve kuruluşlar hayal ürünüdür.

Agâh’ın hayatının hesap dökümüne şahit olacağınız bu kitapta;  kader, tesadüf, şans gibi kavramlarınız yeniden anlam bulacak.

Agâh’ın, Arden’e karışan hayatının yenilenişi, değişimi ve dönüşümü hayatınızda ayna yansıması yaratacak…

Nazan Arısoy

Arısoy’un diğer kitapları;“İlginç Adamlar ve Kadınları” ardından “Piraye’de Nâzım Olmak”, “Tomris’çe”, “Yağmur’dan sonra Deniz”, “Ah Sen”, “Beni seveceksin”, “Cemal Süreya Aşk günü doğdu.”, “Frida Kahlo”, “Charles Bukowski- Zaman Unutturmaz Uyuşturur”, “Aşk’a Kadar Kapalıyız”, “- Virginia Woolf – Ölmek İçin Yaşamak”, “Milena’dan Mektup Var!”, “Böyle Aşkın Izdırabını…”

Önsiparişte olan kitabı temin etmek için aşağıdaki linki açabilirsiniz.

Koz

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı