Gündem

MG ile Beymen’e VIP Transfer Ayrıcalığı!

İngiliz kökenli otomobil üreticisi MG, Türkiye’nin gözde turizm merkezlerinden Bodrum’da tüm Beymen mağazalarına VIP transfer ayrıcalığı sunuyor. Eylül 2022’ye kadar Beymen Privé hattını arayarak rezervasyon yapan Beymen müşterileri, Bodrum’da dilediği yerden Beymen mağazalarına ve mağazalardan diledikleri lokasyona MG E-HS modeliyle VIP transfer ayrıcalığına sahip olabiliyor. MG’nin şarj edilebilir hibrit modeli E-HS’in elektrikli modda sürüş imkânı sunması sayesinde MG-Beymen iş birliği Bodrum sokaklarında, sessiz, emisyonsuz transfere de öncülük ediyor.

Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen dünyaca ünlü otomobil üreticisi MG, Türkiye’nin önde gelen giyim markalarından olan Beymen ile ortak çalışmaya imza attı. Haziran ayından bu yana devam eden iş birliği kapsamında, Beymen müşterileri yaz ayları boyunca Bodrum’da MG markası ile VIP transfer ayrıcalığından yararlanabiliyorlar.

 

Her noktadan Beymen’e MG ile VIP ulaşım

 

Gözde tatil kenti Bodrum’un her noktasından Beymen mağazalarına kullanılabilecek bu VIP transfer hizmetinden yararlanacak müşteriler, MG’nin kusursuz tasarıma sahip, çevreci özellikleriyle ve sunduğu üst seviye konforu ile dikkat çeken modeli MG E-HS modeli ile de tanışma imkânına sahip oluyorlar. Eylül 2022’ye kadar sürecek bu iş birliği kapsamında MG E-HS modeli Bodrum ilçesinin her sokağını gezecek ve Beymen müşterilerinin konforlu ve özel bir transfer süresi geçirmesini sağlayacak.

 

MG E-HS ile elektrikli modda sessiz sürüş

 

Markanın ilk şarj edilebilir hibrit modeli olan E-HS, dikkat çekici özellikleriyle ilgiyi üzerine toplamayı başarıyor. Elektrikli ve benzinli motorlarının birlikte çalışmasıyla 258 PS güç ve 480 Nm tork üreten MG E-HS, 43 gr/km’lik düşük karbon emisyonu ve 1,8 l/100 km’lik (WLTP) yakıt tüketimiyle hem yüksek performanslı hem de çevreci  olunabileceğini ispatlıyor. 100 km/sa hıza 6,9 saniyede çıkabilen yeni E-HS PHEV, Türkiye’deki kullanıcılarının karşısına Comfort ve Luxury donanım paketleriyle çıkıyor. Bütün bunların yanı sıra, şarj edilebilir hibrit modelin çevreci özellikleri de göze çarpıyor. MG E-HS’in elektrikli motoru ile 52 kilometre menzile kadar hiç yakıt tüketmeden, tamamen elektrikli modda sürüş imkânı da elde edilebiliyor. Böylece MG-Beymen iş birliği Bodrum sokaklarında, sessiz, emisyonsuz transfere de öncülük ediyor.

MG Türkiye Hakkında:

İngiliz MG, 1924 yılında kurulduğundan itibaren dünya otomotiv tarihine geçen ikonik otomobiller üretmiştir. 2007 yılından bu yana SAIC bünyesine dahil olan marka, 2019 yılında elektrikli otomobillerle Avrupa’ya yeniden giriş yaptı. 2021’de bir yıl öncesine göre satışlarını beş kat arttıran marka yenilikçi modellerle ürün gamını genişleterek pazar payını arttırmayı başardı. Doğan Trend Otomotiv, 2021 yılının başında distribütörlüğünü aldığı MG’nin %100 elektrikli modeli ZS EV’yi Mayıs 2021’de satışa sundu. Satışa sunulduğu andan itibaren elektrikli otomobil segmentinde önemli bir satış başarısı yakalayan MG, Türkiye otomobil pazarına hızlı bir giriş yapmış oldu. MG markasının Avrupa yapılanmasına paralel olarak ürün gamını sürekli genişleten şirket, şarj edilebilir hibrit modeli EHS’yi Eylül ayında ön satışa sunmuştur. MG Türkiye, sürekli genişleyen bayi ve servis ağıyla Türk tüketicisine hizmet vermektedir.

 

Doğan Trend Otomotiv Hakkında:

Doğan Trend Otomotiv Ticaret Hizmet ve Teknoloji A.Ş., Doğan Holding çatısı altında otomotiv ve mobilite alanlarında faaliyet göstermektedir. Teknolojik, müşteri odaklı ve keyifli bir deneyim sunan markaları tüketicilerle buluşturuyor. Son dönemde ürün gamına dahil ettiği, elektrikli mobilite ve otomotiv odaklı ürün gamıyla geleceğe yatırım yapıyor.

 

Doğan Trend Otomotiv’in bugün bünyesindeki markalar ve ürün grupları:

  • Otomotiv Grubu: Suzuki, MG (Morris Garages), Wallbox şarj cihazları
  • Motosiklet ve Mikro-Mobilite Grubu: Vespa, Suzuki Motosiklet, Piaggio, Moto Guzzi, Aprilia, KYMCO, Silence e-motosikletleri, Bimas Bikes
  • Deniz Grubu: Suzuki Marine Deniz Motorları
  • Platformlar:com, scootermarket.com, vespastoreturkey.com

 

Distribütörlüklerin yanında perakende ve kiralama operasyonları da bulunan Doğan Trend Otomotivle ilgili güncel bilgilere www.dogantrend.com adresinden ulaşılabiliyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı