Genel

Mutluluğun adresi Farkındalık ve Sosyal Sorumluluk Ödülleri’nde Ünlü Geçidi

Mutluluğun adresi Sosyal Yardımlaşma Derneği tarafından ilki Feriye’de, Ceylan Sanersunuculuğu ile önceki akşam gerçekleştirilen Mutluluğun adresi Farkındalık ve Sosyal Sorumluluk ödülleri gecesi iş, sanat ve spor camiası tarafından bir ilgi gördü.

Bir çok ünlüyü bir araya getiren gecede, down sendromlu, otizmli özel çocukların defilesi ve dans performansları geceye damgasını vurdu. 7 yıldır faaliyet gösteren dernek Feriye’nin ev sahipliğinde Word Of Fashion ana sponsorluğunda özel çocukların el işçiliklerini açık artırmaya çıkardı. Dernek başkanı Abdullah Özkan gecede; ‘Bu gecede ki temel amacımız özel çocuklarımızın ciddi bir eğitimle ve bir şans verildiğinde sosyal hayatta neler yapabildiğini göstermek onların İş hayatına iştiraki ve elbette hayallerini gerçekleştirebilmeleri bizim içinçok önemli, bunu Mutluluğun adresi olarak çok önemsiyor ve destekliyoruz, gece tamamen onların yararına düzenlendi’ dedi.

Gecede en iyi Dizi Kategorisinde ‘Afili Aşk Ekibi’ ödül alırken, En iyi Kadın oyuncu olarak Burcu Özberk, En iyi Erkek oyuncu kategorisinde Çağlar Ertuğrul ödül aldı. Gecenin devamın da En iyi Pop Erkek sanatçı kategorisinde Sinan akçıl ödül alırken aynı zamanda Burcu Kıratlı, şarkıcı Özgün, Aslı Hünel, Halil Sezai, Bilal Sonses, Selen Görgüzel Alkan, Sema Öztürk, Sedef Şahin ödül alan ünlü isimler arasında oldu. Ünlüler ödüllerini özel çocukların elinden aldı. Eniyi Sabah haberleri kategorisinde En iyi Sabah Erkek Sunucusu olarak İsmail Küçükkaya ödül alırken, Sabah haberlerinde En iyi sabah Kadın Sunucusu ödülünü Atv’den Nihan Günay aldı. Sabah Günaydın Eki en iyi Magazin Eki ödülünü aldı.

e-Haber Ajansı (e-ha)

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı