Genel

Muup Alaçatı Düğün Sezonuna Hazır

Alaçatı’nın tam kalbinde bulunan konumu ve eşsiz lezzetleriyle gönülleri fetheden Muup Alaçatı, evlilik hayali kuran çiftlere benzersiz bir deneyim fırsatı sunuyor. Yeşil ile mavinin buluştuğu bahçesinde 150 kişilik kapasitesiyle misafirlerini ağırlayan Muup Alaçatı, evlilik hazırlığındaki çiftlerin hayalinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürüyor.

Yaz aylarının gelişiyle birlikte evlilik hazırlığında olan çiftler, unutulmayacak bir düğün için en ideal mekânı arıyor. Çeşme’nin renkli ve tarihi tatil beldesi Alaçatı’da yer alan Muup Alaçatı, benzersiz bir düğün yapmak isteyenlere kapı aralıyor.

Yeşil ve mavinin her tonunu bünyesinde barındıran Muup Alaçatı, yemekli veya kokteyl tarzında düğün konsepti düşünen çiftleri bekliyor. Chef Dura’nın eşsiz düğün menüsü ile damaklarda unutulmaz bir tat bırakan Muup Alaçatı, aynı zamanda yüksek hijyen anlayışı ve güler yüzlü ekibi ile tercih sebebi oluyor. Çeşitli davet ve organizasyon hizmetleri ile ön plana çıkan Muup Alaçatı, hafızalardan silinmeyecek anılara şahitlik ediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı