Gündem

“SON YAZ”IN SEVİLEN OYUNCULARIYLA YAPILAN ÇOK ÖZEL RÖPORTAJLAR “KAMERA ARKASI”NDA!

Sunuculuğunu Beyza Şekerci’nin, prodüksiyonunu ise FOX İç Yapımlar’ın deneyimli ekibinin üstlendiği “Kamera Arkası”, her hafta sinema ve televizyon dünyasındaki gelişmeleri gündeme getirmeye devam ediyor.

“Kamera Arkası”nda bu hafta, heyecanla takip edilen “Son Yaz”ın setinden çok özel görüntüler yer alacak. Ayrıca, dizinin sevilen oyuncuları Sinan Tuzcu, Yasemin Yazıcı ve Sezer Koç ile gerçekleştirilen röportajlar da renkli anlara sahne olacak.

Ayrıca, programın “Yakından Tanıyalım” bölümünün bu haftaki yıldızı, “Sen Çal Kapımı” dizisinde Ferit karakterine hayat veren sevilen oyuncu Çağrı Çıtanak olacak. Başarılı oyuncu, oyunculuk ve özel dünyası hakkında verdiği samimi röportajı ve hiç bilinmeyen yönleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Son olarak izleyiciler, “Son Yaz”ın başarılı oyuncularından Yasemin Yazıcı’nın sinema dünyasındaki favorilerini yakından tanıma şansı elde edecekler.

Bunların yanı sıra, sinema dünyasından en yeni projeler, en son haberler ve çok daha fazlası bu Cumartesi saat 12.15’te FOX’un “Kamera Arkası” programında!

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı