Ekonomi

ÜNLÜ İŞ KADINI İPEK İPEK’İN , ÇIRAĞAN SARAYI’NDAKİ KİTAP LANSMANI CEMİYETİ BULUŞTURDU. 

  İŞ KADINI İPEK İPEK ‘in kitap lansmanı ve 35. Yaş günü kutlaması için Çırağan Sarayı’nda verdiği davete iş, medya ve cemiyet dünyasından çok sayıda isim katıldı.  

Başta sigortacılık olmak üzere , kurumsal iletişim, medya gibi sektörlerde uzun yıllar üst düzey yöneticilik yapmış, portföyünde 50 binden fazla firma ile çalışmış ve bir çok dönüşüm projesini yönetmiş olan İŞ KADINI İPEK İPEK ‘in iş hayatındaki markalaşma deneyimlerini anlattığı kitabi ‘’markalaşma’’ raflardaki yerini bu hafta alıyor. Türkiye’de son 50 yılda yaşanan kurumsallaşma ve markalaşmaya ayna tutan ‘’MARKALAŞMA’’ kitabı , yeni bir dönüşüm çağının başlangıcında genç liderlere yol gösterecek. Kitap, markalaşma ihtiyacını doğru kavrayan kurum ve liderlerin, doğru strateji ve uygulamalarla iş dünyasında nasıl bir fark yaratabileceğini ortaya koyması açısından da ders kitabı niteliğinde.

İŞ KADINI İPEK İPEK ‘in kitap lansmanı ve 35. Yaş günü kutlaması için Çırağan Sarayı’nda verdiği davete iş, medya ve cemiyet dünyasından çok sayıda isim katıldı. Bu bir anı kitabı değil, örnek ve deneyimlerle markalaşmaya yönelik bir kitap olduğunu söyleyen İŞ KADINI İPEK İPEK; ‘’ uzun süredir üzerinde çalıştığım bir projeydi ve nihayet artık bu ay raflardaki yerini alıyor. Türkiye ve dünya farklı bir dönemden geçiyor. Değişen ve dönüşen dünyaya şirketlerinde markalaşma yolunda hızla adapte olması gerekiyor. Kitapta bunlara ilişkin örneklere sıkça yer verdim. Dolayısıyle işe yarar bir kitap olmasına özen gösterdim. Ve sesli kitap haline de getirip , mümkün olduğunca bir çok platformda yer almak istiyorum ‘’ şeklinde konuştu.

Hem İngilizce hem Türkçe olarak basılacak kitap, nitelikli metin ve sade görsel içeriğiyle dikkat çeken ve yayınlandığında çok kısa sürede okurların ve uzmanların takdirini kazanması bekleniyor. Kitabın tüm geliri ise sosyal yardım derneklerine bağışlanacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı