Röportajlar

Ünlülerin Tercihi Salim Şahin Mobilya

Egeden Dünyaya Yayılan Marka

Şahin kardeşler Mobilya, Salim ŞAHİN tarafından 1992 senesinde çıraklıktan faliyete geçerek klasik modellerle başlaşıyıp günümüz mobilya ve koltuk takımı tasarımlarıyla bir çok firmaya ARGE çalışması yapmıştır. 2004 yılında kendi firmasını kuran Salim ŞAHİN mobilya ve koltuk takımı tecrübesiyle Türkiye’nin her evine özgün duruş sergileyen tasarımlarını, zevkinize ve cebinize uygun şekilde yapmayı hedefliyor.
Yaptığı tasarım ve modeller’le Türkiye’nin bir çok ünlü ismine mobilya ve koltuk takımı hizmeti vermiştir. Bunlardan başlıcası İbrahim TATLISES’in İzmir’deki ev ve iş yerlerinin bütün mobilya ve koltuk takımlarının tasarımını ve imalatını yapmıştır.
Sektördeki başarınızı neye borçlusunuz?

Sadece teknoloji değil, özgür bir zihinle tasarım aşamasına başlıyor olmak sanırım başarımızın sırrı. Bununla bitmediğini de elbette biliyoruz. Sınırı olmayan ender şeylerden biri de başarı değil midir? Başarı hangi kriterlerle sorgulanmalı? Bizim kriterimiz, insanların ürünlerimizi gördüklerinde yüz ifadelerindeki hayranlıktır. Bununla karşılaşmak bence en büyük başarı.
Üretimde dikkat ettiğiniz kriterler nelerdir?

Mükemmele giden yolun bir alanda uzmanlaşmaktan geçtiğini biliyoruz. Biz de müşterilerimiz de mükemmeli istiyoruz. her aşamasındaki kalite sorgusu bizim için çok önem taşıyor. Ayrıca tasarımlarımızı yaparken, adeta imalat kıstasımızı yok farz ederek, özgür bir zihinle ortaya koyuyoruz. Üretim şartlarımızı zorlamak başarımızın olmazsa olmazlarındandır.

2020 hedefleri nelerdir?
Bizim her zaman kendimize belirlediğimiz en büyük hedef sürekli kendimizi yenilemektir. Aktif bir şekilde piyasada rol almak, bayii sayısını arttırmak, yurt dışına daha fazla ürün satabilmek hedeflerimiz arasında

Seyhan mahallesi 641 /4 sokak no :11 Buca İzmir adresindedir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı