Genel

VEGAN VE EKOLOJİK BULAŞIK TABLETİ

Doğaya ve insana dost hijyen ürünleri ailesi Life By Fakir, ekolojik bulaşık tabletiyle doğanın ışıltısını bulaşıklarınıza yansıtıyor.

Pandemi döneminde restoran ve kafelerin kısıtlı hizmet vermesi, evde yemek yapmayı zorunlu hale getirdi. Özellikle Ramazan döneminde iftar ve sahur için çeşitli yemekler yapılarak sofralar bereketleniyor.

Evde yemek yapmanın artması bulaşıkları da doğru orantılı şekilde artırıyor. Life By Fakir’in vegan ve ekolojik bulaşık tableti çevreyi korurken güçlü yağ sökücü formülüyle bulaşıkları pırıl pırıl yapıyor. Ürünün içerdiğinde bulunan aktif maddeler doğada biyolojik olarak kolayca parçalanabiliyor.

Kirece karşı koruma, çelik parlatma, cam ve bardak koruma özellikleri bulunan Life By Fakir ekolojik bulaşık tableti, hiçbir kalıntı bırakmadan bulaşıkları tertemiz yapıyor. Bulaşıklarda gözle görülür bir parlaklık sağlayan ürün, Vegan ve Ecomark sertifikalarına sahip.

Çevreye olduğu kadar insana da dost olan bulaşık tableti GDO, SLES, Paraben, Klor gibi hiçbir zararlı kimyasal içermediği için güvenle kullanılabiliyor. Ayrıca ürünün içeriğinde hiçbir hayvansal katkı maddesi kullanılmayıp, test aşamasında hiçbir hayvana zarar verilmemiştir.

Life By Fakir ekolojik bulaşık tabletiyle bulaşıklar kusursuz temizlenirken zamanınız size ve sevdiklerinize kalıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı