Mekanlar

Bolca Döner & Sandviç

Öğrenci Dostu Müessese

Bornova Küçükpark’ taki bu dükkanda Mustafa Keskin ve Abdullah Keskin aynı kaliteyi yıllardır sürdürüyor. Sektöre 2009 yılında girmiş ve bu yıl da onuncu yıllarını kutlamışlar, işin başında 5 personelle başlayan ekip şimdilerde 17 kişilik işini seven, neşeli bir ekiple karşılıyor misafirlerini.

İşin en önemli kısmı eti iyi seçmek. Tabii kesim de önemli; ne çok ince, ne çok kalın… Et lezzetli ve sululuğunu muhafaza ediyor ve detaylara da önem verilmiş. Dönerin yanındaki pide çok lezzetli, domates ve biber ızgarada pişmiş.

İnsanlık ve cömertlik her şeyin başı

Öğrenci dostu bu işletmede fiyatlar uygun ve içerik bol.

Fastfood çalışan ve paket servise ağırlık veren müessesenin menüsü de oldukça zengin.

Ekip öğleye doğru servise başlayıp gece 00:03’ e kadar hizmet veriyor.

Hizmet ve Kalite

Kalite; müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanması, zamanında hatasız olarak sunum yapılması ve standartlara uygunluğudur.

Misafirlerimize yüksek kalitede hizmet verebilmek adına işe karşılamadan başlıyoruz. Güler yüzlü ve konuksever personelimizle misafirlerimizi karşılıyor, sunumumuzu yapıyor ve uğurluyoruz.

Tüketicilerin özellikle gıda maddeleri konusunda temizlik, ürün kalitesi, lezzet ve hijyenik ortamlarla ilgili çok haklı talepleri olduğuna inanıyoruz ve bu nedenle; “ne yediğini bilmek herkesin hakkı” diyoruz.

Çalışmalarımızı müşteri memnuniyetini benimseyerek, insan sağlığına olan saygımızla birlikte, ürün kalitesini her gün daha da arttırarak sürdürmek kararlılığındayız.

Gayretlerimizle daima ileriye doğru hareket ederek, hizmet kalitemizi arttırmak ve müşterilerimize güven veren, sektörde kalıcı bir marka olmak istiyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı