Sağlık

Eczanelerin dijital buluşma noktası İzmir’de! eczaneden.com, İzmir’de hizmet vermeye başladı

Gıda takviyeleri, dermokozmetik ve kişisel bakım kategorisindeki ürünleri eczaneler aracılığıyla temin ederek aynı gün içinde kullanıcılarına ulaştıran eczaneden.com, İzmir’de faaliyete başladı.

Dünya dijitalleşirken, eczanelerin de pastadan hak ettiği payı alması gerektiğine inanan ve internette eczanelerin dermokozmetik ve gıda takviyeleri pazar paylarını artırmasını hedefleyen eczaneden.com, İstanbul’un ardından İzmir’de de faaliyetlerine başladı.

 

Hedef, Türkiye’nin her noktasında hizmet vermek

Gıda takviyeleri, dermokozmetik, anne bebek ürünleri ve kişisel bakım kategorisindeki ürünleri eczaneler aracılığıyla temin ederek kullanıcılarına ulaştıran eczaneden.com, kullanıcı tarafından seçilen siparişleri aynı gün içinde tedarik ederek en yakınındaki eczaneden adrese teslim ediyor.

 

Sağlık ürünlerinin internet üzerindeki tek satış yetkilisinin eczacılar olması gerektiği ve sahte ürün satışının önüne geçilmesi düşüncesi ile bu yola çıkan eczaneden.com’un Kurucusu Elçin Tuncer, tüketici sağlığını korumayı hedeflediklerini belirterek “Tüketici sağlığı, bizim en çok önem verdiğimiz konular arasında yer alıyor. Tüketicilerin ilaç dışı gıda takviyesi ve dermokozmetik ürünlere güvenilir kaynaklardan ulaşamadığını fark ederek bu yola çıktık. Tüketici sağlığına geniş perspektiften bakarak, onların sağlıklarını korumak öncelikli amaçlarımız arasında yer alıyor. Ülkemizin her noktasından hizmet vermek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz” açıklamasında bulundu.

 

Eczaneden.com hakkında

Eczaneden.com, gıda takviyeleri, dermokozmetik, anne-bebek, sağlık-medikal ve kişisel bakım kategorisindeki ürünleri eczaneler aracılığıyla temin ederek kullanıcılarına ulaştıran online bir hizmet sağlayıcıdır. Siparişleri, kullanıcı tarafından seçilen eczaneden aynı gün içinde tedarik ederek, ürünlerin adrese teslim edilmesini sağlamaktadır. İhtiyaç duyulan en uygun ürünü, en kısa sürede tedarik ederek tüketiciye ulaştıran eczaneden.com, bu özelliğiyle zamandan da tasarruf sağlamaktadır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı