kültür sanat

Edebiyatın Sırları Tuna Kiremitçi ile Aralanıyor    Tuna Kiremitçi D&R mağazaları ile Türkiye’nin dört bir yanında imza günü yapmaya hazırlanıyor

Yazarları, okurlarıyla buluşturmaya devam eden D&R, Tuna Kiremitçi ile Türkiye’nin dört bir yanında imza günü yapmaya hazırlanıyor.  “Perinin Ölümü” isimli kitabını; İzmir, Bursa ve İstanbul olmak üzere üç ayrı şehirde D&R mağazalarında gerçekleşecek etkinliklerde okurları için imzalayacak. 

Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R’da etkinlik maratonu imza günleriyle sürüyor. D&R, yazar ve müzisyen Tuna Kiremitçi’yi “Perinin Ölümü” isimli kitabının imza günlerinde konuk ediyor. Kiremitçi, Başkomiser Perihan Uygur’un yeni maceralarını anlattığını kitabını 20 Ağustos’ta D&R İzmir Hilltown’da, 27 Ağustos’ta D&R Bursa Kent Meydanı’nda, 28 Ağustos’ta D&R Suadiye’de imzalayacak.

 

Program

20 Ağustos Cumartesi saat 17.00

D&R İzmir Hilltown

 

27 Ağustos Cumartesi saat 15.00

D&R Bursa Kent Meydanı

 

28 Ağustos Pazar saat 15.00

D&R Suadiye

 

Tuna Kiremitçi’nin “Mezun Cinayetleri” adlı ilk polisiye kitabında başlayan Başkomiser Perihan Uygur’un hikâyesi, “Perinin Ölümü”nde devam ediyor. İlk kitapta okuru, bugüne kadar tanıdığımız dedektiflerden çok farklı bir portre çizen Perihan Abla’yla tanıştıran yazar, ikinci macerada edebiyat dünyasının gizemli dehlizlerinde yürüyor.

 

Kitap hakkında

Başkomiser Perihan Uygur yine şehrin tekinsiz sokaklarında… Ünlü romancı Nadir Surkultay’ın eski eşi ve çevirmeni Alman vatandaşı Eva Surkultay Balat’taki evinde ölü bulunur. Başta kendi silahıyla intihar ettiği zannedilir. Ancak soruşturma başlayınca Eva’nın öldürüldüğü anlaşılır. Başkomiser Perihan ve yardımcısı Ayla, bu cinayeti araştırırlar. Magazin basınının da ilgi gösterdiği çetrefil soruşturmanın ucu karanlık suç örgütlerine kadar uzanacaktır.

 

Detaylı bilgi için: 

Güliz Şengüler / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 0530 384 62 78 / guliz.senguler@essance-istanbul.com

Tutku Saraç / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 0553 093 88 62 / tutku.sarac@essance-istanbul.com

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı