Köşe Yazıları

Eylül Atölye Takvimi

Merhaba, Bu ay planladığımız üç ayrı atölyemiz var.

 

  • 18 Eylül CumartesiŞarap Hataları & Kusurları Atölyesi: Kadehinize bir şarap aldığınızda şayet bir hata varsa bu çok tatsız bir deneyim olabiliyor.  Bu hatalardan/kusurlardan bazılarını daha aza indirip, şarabınızı tüketme şansınız olduğunu öğrenmek ama bazıları için de yapılacak bir şey olmadığını bilmek isterseniz bu atölye tam size göre. Görünüş, koku ve tatta oluşan 20 den fazla hatalar & kusurlar neler onları inceliyoruz.

 

  • 19 Eylül Pazar; Evde Şarap Yapımı Atölyesi: evde yaptığınız şarabın bazen kokusu bazen tadı çok da arzu ettiğiniz gibi olmayabilir. Bu atölye yeni bir hobiye başlamak isteyen, evde şarap yapanlar ve daha iyisini yapmak isteyenler için.  Üzümün bağdan kadehe yolculuğunda geçtiği tüm adımları evde üretime göre ele alıyoruz.

 

  • 25 Eylül Cumartesi; Tadımın Anatomisi Atölyesi: 2 Beyaz,  4 Kırmızı şarap tadımı yapacağımız bu atölyede temel tadım teknikleri üzerinde duracağız. Türkiye’deki farklı yerel üzüm çeşitlerinden üretilmiş örnekleri deneyimleyeceğiz.

Detaylı bilgi ve kayıt için winewiseacademy@gmail.com veya 0 537 279 31 91 numaralı telefondan Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sevgilerimle 🙂
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı