Yaşam

Roman Yazarlığından İyileştirme Merkezine

Romanlarıyla yürekleri iyileştirmeyi hedefleyen ünlü yazar Nazan Arısoy, daha fazla insanın hayatlarına şifa olmak için “Nazan Arısoy İyileştirme Merkezi”ni açtı.

Ünlü Yazardan İyileştirme Merkezi

İyileştirme hayatın her alanında değerlidir düşüncesiyle bilgileri pekiştirmek, işleyişi iyileştirmek adına attığı adımlar sonucunda kurduğu İstanbul merkezli Nazan Arısoy İyileştirme Merkezi; psikolojik danışmanlık hizmetleri sunan, kadrosunda değerli psikolog, pedagog ve psikiyatr bulunan, çeşitli konularda danışmanlık yapabilen, kişisel gelişim akademisi olmasının yanında, koçluk hizmetleri adı altında, alanlarında uzman koçlarla çalışan, ilişki danışmanlığı, evlilik, evlilik öncesi, boşanma sonrası hayata adaptasyon, ergen psikolojisi gibi önemli konulara çözüm olmak için hizmet veren, motivasyon ve eğitim kampları organize eden, meditatif çalışmalar yapan bir iyileştirme merkezidir.

Kurumsal Eğitimlerle Sertifika Programları

İyileştirme Merkezi kurum ve kuruluşlara çeşitli uzmanlık alanlarında kurumsal eğitimlerle, eğitmen yetiştirmek üzerine planlanmış sertifika programlarıyla hizmet veren bir merkezdir.

Amacımız Rahat Yaşam

Nazan Arısoy, amacının hayatın her alanında insanların yaşam stresini sıfırlamak, motivasyon sebepleri yaratmak, insan kusurlarını fark ettirip kısa sürede şifalandırmak, hayatı değerli kılmak için bu merkezi insanlara hediye etmek olduğunu açıkladı. “Hep birlikte iyileşeceğiz, ne taşacağız, ne eksileceğiz, birlikte tam olacağız.” felsefesine sahip çıkmak istediğini bildirdi.

Peki Nasıl Ulaşabiliriz?

Nazan Arısoy İyileştirme Merkezi, Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. , Fulya Terrace Center 1 Kat:10 D:48 , Fulya/Şişli İstanbul

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı