Mekanlar

Pazartesi Günleri Yemeğiniz Memoş Tantuni’den

Tantuninin yarım asırlık adresi Memoş Tantuni, çok sevilen ve yoğun ilgi gösterilen bir kampanyayla takipçilerinin karşısına çıktı!

Kampanyalar Bitmiyor

Franchise sektöründe yaptığı atılımlarla son dönemde adından sıkça söz ettiren Memoş Tantuni, ramazan süresince Bozcaada tatili çekilişiyle gündeme gelmişti. Bir kişiye sevdiği biriyle birlikte Bozcaada’nın en güzel noktalarından Rum Mahallesi’nde tatil hediye eden Memoş Tantuni şimdi de son tarihi olmayan, ucu açık bir kampanya ile gündemimizde.17 Haziran’dan itibaren her pazartesi Memoş Tantuni şubelerinden telefonla arayarak verilen 1. ve 10. sipariş ücretsiz! Üstelik bu kampanya Memoş Tantuni Emaar AVM şubesi hariç diğer 5 şubede de geçerli!

Öyle ki, Memoş Tantuni’nin Mersin’de bir barakanın kebapçıya dönüştürülmesiyle başlayan hikayesi bugün 6 şubesiyle devam ediyor. Her geçen gün farklı şehirlerden franchise talepleri alan Memoş Tantuni, franchise yatırımlarında ve marka danışmanlığında Towerlife Marka Danışmanlığı’nı tercih edenlerden. Türkiye’nin en büyük perakende lokasyon ağına sahip danışmanlık şirketi olan Towerlife, danışmanlık sunduğu markaları kısa sürede zirveye ulaştırmasıyla adından sıkça söz ettiriyor. 2019 yılını 8 açık şubeyle kapatmayı, 2020 yılında ise 25’i açık olmak üzere 30 şubeye ulaşmayı hedefleyen Memoş Tantuni’nin franchising yol haritası Towerlife Marka Danışmanlığı uzmanlığıyla hazırlandı ve kısa sürede marka franchise sektöründe konuşulmaya başlandı.Yönetim kadrosuyla da gündeme gelen Memoş Tantuni’nin ortakları ise şu şekilde: Memoş Tantuni Kurucusu Hasan Tahsin Yelkanaç’ın oğulları Cengiz Yelkenaç, Mehmet Can Yelkenaç ve Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Eski Milli Basketbolcu Ömer Onan.

Kampanya Çok Sevildi

Kampanyaya gösterilen ilgi, kampanyanın ikinci ayı olmasına rağmen hala oldukça yoğun.Önceki kampanya ve çekilişlere gösterilen ilgiye bakınca bu kampanya da son gününe kadar popülerliğini sürdürecek gibi duruyor.Kampanyanın yalnızca telefonla arayarak verilen siparişlerde geçerli olduğunu hatırlatır, 1 yada 10 siparişin sizinki olması için herkese bol şans dileriz!

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı