Gündem

“SON YAZ” SETİNDEN ÇOK ÖZEL GÖRÜNTÜLER “KAMERA ARKASI”NDA!

Sunuculuğunu Beyza Şekerci’nin, prodüksiyonunu ise FOX İç Yapımlar’ın deneyimli ekibinin üstlendiği “Kamera Arkası”, her hafta sinema ve televizyon dünyasındaki gelişmeleri gündeme getirmeye devam ediyor.
“Kamera Arkası”nda bu hafta, heyecanla takip edilen “Son Yaz”ın setinden çok özel görüntüler yer alacak. Ayrıca, dizinin sevilen oyuncuları Hafsanur Sancaktutan, Emre Karayel, Erdem Şanlı, Ata Nedim Arman ve Sarp İkiler ile gerçekleştirilen röportajlar da renkli anlara sahne olacak.
Bunun yanında, programın “Yakından Tanıyalım” bölümünün bu haftaki yıldızı, “Kefaret” dizisinde Meltem karakterine hayat veren sevilen oyuncu Özge Özacar olacak. Başarılı oyuncu, oyunculuk ve özel dünyası hakkında verdiği samimi röportajı ve hiç bilinmeyen yönleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.
Son olarak izleyiciler, “Baraj” dizisinin usta oyuncularından Sumru Yavrucuk’un sinema dünyasındaki favorilerini yakından tanıma şansı elde edecekler.
Bunların yanı sıra, sinema dünyasından en yeni projeler, en son haberler ve çok daha fazlası bu Cumartesi saat 12.15’te FOX’un “Kamera Arkası” programında!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı