İzmir Gündemi

“SON YAZ”IN OYUNCULARIYLA YAPILAN ÇOK ÖZEL RÖPORTAJLAR “KAMERA ARKASI”NDA!

Sunuculuğunu Beyza Şekerci’nin, prodüksiyonunu ise FOX İç Yapımlar’ın deneyimli ekibinin üstlendiği “Kamera Arkası”, her hafta sinema ve televizyon dünyasındaki gelişmeleri gündeme getirmeye devam ediyor.

“Kamera Arkası”nda bu hafta, çok yakında FOX’ta başlayacak “Masumiyet” dizisinden çok özel görüntüler ve röportajlar yer alacak. İlk tanıtımıyla adından bolca söz ettiren diziye dair önemli detaylar ekranlara gelecek.

Programın bu bölümünde bir de FOX’un sevilen dizisi “Son Yaz”ın setinden çok özel anlar paylaşılacak. Dizinin sevilen oyuncularıyla karakterleri üzerine yapılan samimi sohbetler keyifli görüntülere sahne olacak.

Ayrıca, programın “Yakından Tanıyalım” bölümünün bu haftaki yıldızı, “Baraj” dizisinde Zerrin karakterine hayat veren usta oyuncu Sumru Yavrucuk olacak. Başarılı oyuncu, oyunculuk ve özel dünyası hakkında verdiği samimi röportajı ve hiç bilinmeyen yönleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Son olarak, “Sen Çal Kapımı” dizisinin sevilen oyuncularından İlkyaz Arslan ile oynanan “O mu Bu mu?” oyununda izleyiciler oyuncunun sinema dünyasındaki favorilerini yakından tanıma şansı elde edecekler.

Bunların yanı sıra, sinema dünyasından en yeni projeler, en son haberler ve çok daha fazlası bu gün saat 12.15’te FOX’un “Kamera Arkası” programında!

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı