Gündem

“SON YAZ”IN OYUNCULARIYLA YAPILAN ÇOK ÖZEL RÖPORTAJLAR “KAMERA ARKASI”NDA!

Sunuculuğunu Beyza Şekerci’nin, prodüksiyonunu ise FOX İç Yapımlar’ın deneyimli ekibinin üstlendiği “Kamera Arkası”, her hafta sinema ve televizyon dünyasındaki gelişmeleri gündeme getirmeye devam ediyor.

“Kamera Arkası”nda bu hafta, büyük bir beğeniyle takip edilen “Son Yaz”ın oyuncularının karakterlerini 3 kelime ile anlattıkları röportajlar ekrana gelecek ve oyuncular hayat verdikleri karakterlerin olmazsa olmaz özelliklerinden de bahsedecekler.

Ayrıca, programın “Yakından Tanıyalım” bölümünün bu haftaki yıldızı, “Kefaret” dizisinde Ahmet karakterine hayat veren sevilen oyuncu Yurdaer Okur olacak. Başarılı oyuncu, oyunculuk ve özel dünyası hakkında verdiği samimi röportajı ve hiç bilinmeyen yönleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Son olarak, “Sen Çal Kapımı” dizisinin sevilen oyuncularından Alican Aytekin ile oynanan “O mu Bu mu?” oyununda izleyiciler sevilen oyuncunun sinema ve dizi dünyasındaki favorilerini yakından tanıma şansı elde edecekler.

Bunların yanı sıra, sinema dünyasından en yeni projeler, en son haberler ve çok daha fazlası bu Cumartesi saat 12.15’te FOX’un “Kamera Arkası” programında!

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı