Köşe Yazıları

Yaşasın Yılbaşı Yaklaştı!

Bu başlık bir heyecan uyandırdı mı sizde? Ya da umut veya neşe?

Cevabınızı tahmin ediyorum. Hiç yormayın kendinizi.

Yeni Dünya düzenine uyumlanmaya çalışan, hayatta kalma çabası veren yaratıklar! pardon insanlar olarak sabun olmaya giden Yahudiler misali sıra sıra dizilmiş Yeni Yıl’a girmeyi bekliyoruz.

Hevesleri sönmüş, umutları tükenmiş, hayalleri yıkılmış bedenler olarak tazeliğini kaybetmiş balık gözünü andırır bakışlar eşliğinde “Yeni Yıl gelse de en azından 2020’den kurtulsak “ diye düşünüyoruz. Ruhsuz ve de düşük omuzlu.

Neden bu kadar düştük ve de söndük? Covid mi bizi bu hale getiren? Ya da Çöken Dünya Ekonomisi, kayıp verdiğimiz yakınlarımız?

Elbet bunlar da bir etken ama bundan daha önemli şeyler var bizi aşağı çeken.

Müziksiz kalmak, hobilerimizi rafa kaldırmak, eğlence mekanlarının, Restaurantların kapanması. Bizi motive edecek bir tane habere rastlamamak haber kanallarında. Sevdiklerimizden ayrı kalmak, sarılıp dokunamamak birbirimize. Hissedememek. Gittikçe robotlaştırılmaya çalışılan bir neslin öncüleri olmak.

Etkileşim olmadan hangi eğlence kime ne kadar fayda sağlar? Birlikte aynı coşkuyu yanyana yaşayamadıktan sonra, hep bir ağızdan şarkı söylemedikten, dans edemedikten sonra Dünyada pozitif enerji nasıl hakim olur?

Sosyal medya konserleri, sohbetleri, müze ziyaretleri, yemek tarifleri, çıplak kulağınla canlı canlı duyduğun sese benzer mi?, yapılan yemeğin kokusunu koklamadan, duyu organlarını kullanmadan aynı hazzı alabilir misin ekrandan izlediğin programlarda?

Sosyal medyada yapılacak Yılbaşı Programları mutlu edecek mi kafesteki seni?

Elinden tüm motivasyon imkanları alınmış insanlar olarak nasıl herşey eskisinden çok daha güzel olur diye sormak istiyorum. İnandığım ve gerçekleşmesini istediğim tek şey Kuantum Alanının gücüne sahip çıkmak.

“Nasıl herşey eskisinden çok daha güzel olur? Bugüne kadar yaşamadığımız ennnn güzel hayatı nasıl yaşarız?”

Haydi sor sende. Kollektif bilinç, sevgi akışı, pozitif düşünce gücü, aklına ne geliyorsa. Devir birlik olma devri. Birlikte uyandık! Birlikte devirelim kötü günleri

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı